ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Pražský mezinárodní festival designu Designblok se představí již po dvacáté

Pražský mezinárodní festival designu Designblok se představí již po dvacáté

Pražský mezinárodní festival designu Designblok se představí již po dvacáté
25. 10. 2018
#designblok #design #talk
další
skrýt

Pražský Josefov ožil moderním designem. V rámci 20. ročníku populárního Designbloku začal v  areálu Obecního dvora unikátní projekt Canapé by Soffa. Návštěvníci mají denně od 25. října do 8. listopadu od 10:00 do 21:00 jedinečnou příležitost prohlédnout si nově zrekonstruovaný projekt, ve kterém své produkty a díla představuje na pět desítek česko-slovenských i mezinárodních značek z oblasti designu, umění a módy. Na jednom místě jsou tak k vidění brandy jako Konsepti, Bomma, Stopka, Electrolux, Gravelli, Haenke, Hermès, Ligne Roset, Modernista, Praguekabinet, Ravak, Rückl či USSPA.

Kulturní pop-up prostor připravil magazín Soffa ve spolupráci s realitní kanceláří Czech Republic Sotheby's International Realty. Projekt Canapé navazuje na úspěšnou stejnojmennou instalaci, kterou Soffa připravilo k loňskému Designbloku a jejíž jedinečnost spočívá v propojení designových a módních značek v reálném interiéru.

Zdroj: TALK

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu