ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Robotická restaurace s podobou sedícího psa!

Robotická restaurace s podobou sedícího psa!

Robotická restaurace s podobou sedícího psa!
26. 11. 2018

V Praze u metra Nové Butovice má podle návrhu sochaře Davida Černého vyrůst infocentrum s roboticky obsluhovanou restaurací.

Dvoupatrové centrum nazvané Cyberdog má podobu sedícího psa a vznikalo přibližně rok. Cyberdog je založený na myšlence pokroku 21. století. Moderní technologie se zde snoubí s kvalitní gastronomií. Při jeho stavbě byly použité nové technologie a materiály, náklady na vznik centra byly přes 20 milionů korun. Uvádí to na svém webu společnost Trigema, která je investorem centra.

Stavba z architektonického studia  Black n' Arch se otevře již tuto středu 28.11. od 14:30 hodin. Centrum osobně představí Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema, autor návrhu David Černý a další hosté, kteří se na projektu podíleli.

Na video ukázku z realizace stavby Cyberdog se můžete podívat na webu TVarchitect.com ZDE a celý rozhovor s Davidem Černým, Marcelem Souralem a Tomášem Císařem o architektonickém studiu Black n' Arch můžete vidět také na TVarchitect.com ZDE.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu