ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér S chytrými spotřebiči je vaření zábava

S chytrými spotřebiči je vaření zábava

S chytrými spotřebiči je vaření zábava
10. 12. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, foto: AEG

Spotřebiče, které šetří čas a námahu jsou čím dál populárnější. Technika dokonce zašla tak daleko, že si i indukční deska zapamatuje, co jste vařili a podle toho si sama upravuje teplotu. Otravuje vás, když myčka nádobí zapípá a vy musíte vstávat a jít ji otevřít? I tuhle otravnou drobnost za vás už výrobci vyřešili a myčka se v tichosti sama otevře a vysuší.

Moderní kuchyně 21. století se neobejde bez indukční varné desky. V porovnání s ostatními typy varných ploch, je indukce neuvěřitelně rychlá a můžete vařit prakticky okamžitě. Díky přesnému nastavení teploty se také můžete odvážit vyzkoušet nové recepty a postupy.

Moderní indukční desky AEG nabízí spolehlivou a přesnou varnou plochu, jsou vybaveny intuitivním dotykovým ovládáním, a navíc nabízí funkci spojení více varných zón do jedné větší plochy. Například varná deska MaxiSence díky svému provedení dokonale zapadne do každého interiéru, ovládací červené LED prvky a varné zóny jsou viditelné pouze tehdy, když je potřebujete, jinak je varná plocha zcela hladká.

Myčka, která šetří spotřebu energie

Pokud se vám nechce listovat složitým návodem a hledat jednotlivé mycí programy, není pak nic snazšího než na myčce jen nastavit čas a ona sama se už postará o to, aby bylo nádobí dokonale umyté. Myčky od AEG s technologií AirDry využívají přirozenou cirkulaci vzduchu a dvířka sami jednoduše pootevřou, proudící vzduch pak nádobí dosuší. Tato technologie zároveň minimalizuje spotřebu energie.

Šetřete místem, kombinujte

V naší osmidílné sérii Stavba není sen 3 můžete sledovat proměnu horského apartmánu. Právě tady je kladen velký důraz na design a praktičnost, i proto investor rozhodl například i o pořízení kombinované mikrovlnné trouby, která zároveň slouží jako gril.

A protože jsme na horách, máme zde krb a romantický výhled, nemůže tu chybět ani vinotéka. Ta udržuje optimální teplotu, nastavitelné dřevěné police poskytují ideální prostor pro uložení vín, ponořený korek zajistí těsnění, které brání průniku vzduchu do lahve a nedochází tak k znehodnocení vína. V neposlední řadě chrání vinotéka lahve před UV paprsky.

Využijte chytré technologie naplno

Dnes už díky mobilnímu telefonu můžeme v rámci chytré domácnosti ovládat vytápění, stínění i světla v domě. Propojením s domácími spotřebiči získáváme ještě dokonalejší kontrolu nad děním v domácnosti. Díky funkci konektivity můžete spotřebiče dálkově ovládat a mít tak jistotu, že až přijdete z práce bude vypráno a postaveno na kávu.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu