ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Slovenská značka Javorina po 70 letech v Česku

Slovenská značka Javorina po 70 letech v Česku

Slovenská značka Javorina po 70 letech v Česku
11. 4. 2018
#nábytek #dřevo #javorina
další
skrýt

Javorina je slovenský výrobce nábytku z masivu se sedmdesátiletou tradicí. Patří k nejvýznamnějším výrobcům ve střední Evropě. Pro svoje produkty používá dubové dřevo ze slovenských lesů a americký ořech. Materiál zpracovává tradičními truhlářskými postupy. Výsledkem je vysoce kvalitní, moderní nábytek, který se vyváží do mnoha zemí v západní Evropě a Skandinávii. Klíčovými produkty kolekce jsou postele, jídelní stoly, komody a knihovny. Za svůj design získala značka mnohá ocenění na domácích i zahraničních výstavách.

Produkty Javorina vystihuje několik vlastností. Je to moderní design, skvělé detaily, dlouhodobá životnost a přírodní metody povrchové úpravy masivního dřeva olejováním a voskováním. Na mnohé komponenty firma poskytuje doživotní záruku. Výroba se v Javorině podřizuje základním principům - přírodnost, obnovitelnost, trvanlivost a nadčasovost. Filosofie značky dbá na úctu k přírodě. Nábytek se vyrábí z přírodních surovin - z masivního, FSC certifikovaného dřeva převážně ze slovenských zdrojů. Materiálový cyklus výroby je takřka uzavřený a produkuje minimální množství odpadu.

Zdroj: Javorina

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu