ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Společnost Grohe uvádí na trh novou řadu vodovodní baterie

Společnost Grohe uvádí na trh novou řadu vodovodní baterie

Společnost Grohe uvádí na trh novou řadu vodovodní baterie
22. 8. 2018

Společnost GROHE představuje novou generaci GROHE Atrio. Jednotlivé prvky této štíhlé vodovodní baterie byly redukovány pouze na ty nejnutnější, zatímco charakteristické křížové rukojeti dodávají tomuto uměleckému dílu nezaměnitelný a extravagantní vzhled. Design kolekce Atrio harmonicky ladí s koupelnovým interiérem a stylem, ať už se jedná o moderní řešení s důrazem na praktické prvky, tradiční design s nádechem nostalgie nebo kosmopolitní minimalismus plný nekompromisně geometrických tvarů. Toto zpracování poskytuje architektům, interiérovým návrhářům, kreativním projektantům z prémiového segmentu a náročným zákazníkům možnost zkombinovat individuální vkus se světovými architektonickými trendy.

Průměr těla těchto baterií je stejný po celé jeho délce, od základny po výpusť, což je na současném trhu vodovodních baterií zcela jedinečné. Nová generace koupelnové řady Atrio má celkem přes 35 produktových variant se sjednoceným designem ve dvou barvách GROHE SPA Colours - SuperSteel a kartáčovaný Hard Graphite. Ergonomické rukojeti pro ruční směšování studené a teplé vody jsou ve dvou verzích křížové a v podobě tradiční páky. Rukojeti s označením studené (C) a teplé (H) vody slouží k regulaci objemu a teploty tekoucí vody.

Zdroj: GROHE

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu