ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Společnost Grohe začala poprvé v historii vyrábět sprchové vaničky

Společnost Grohe začala poprvé v historii vyrábět sprchové vaničky

Společnost Grohe začala poprvé v historii vyrábět sprchové vaničky
23. 12. 2018

Zákazníci čím dál tím častěji vyhledávají komfortní a vysoce moderní koupelnová řešení, která povýší jejich koupelnu na domácí wellness – a to platí jak pro novostavby, tak pro renovační projekty. Současné vybavení koupelny tak musí reflektovat nejen funkční, ale také estetické požadavky, které obstojí ve zkoušce času po mnoho desetiletí. Extra mělké sprchové vaničky GROHE dokáží svým designovým a technologickým vlastnostem významně zvýšit hodnotu nemovitosti.

Sprchové vaničky jsou vyrobeny v prémiové kvalitě a mají mimořádně nízký vstup s vnitřní hloubkou pouhé tři centimetry. Díky tomu jsou sprchové kouty vybavené vaničkami GROHE zcela bezbariérové. Dostupnost různých designových variant, od čtvercových po obdélníkové, umožňuje snadné přizpůsobení interiéru koupelny. Součástí portfolia je celkem sedm modelů s různými rozměry, od 80 × 80 cm po 90 × 120 cm.

Všechny sprchové vaničky jsou vyrobeny z hygienického akrylového materiálu s povrchovou úpravou Alpine White, která na první dotyk působí příjemně teple. Akrylový materiál je hladký a neporézní, a disponuje protiskluzovými vlastnostmi. Robustní zpracování vaničky zajišťuje její dlouhou životnost a spolehlivost.

Zdroj: GROHE

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu