ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Spouštíme nový pořad RESTART, kterým vás provede influencerka Michaela Jonášová

Spouštíme nový pořad RESTART, kterým vás provede influencerka Michaela Jonášová

Spouštíme nový pořad RESTART, kterým vás provede influencerka Michaela Jonášová
2. 4. 2020 / Autor: Pořad RESTART mapuje novou životní etapu Michaely a jejího syna Maxima

Blogerka a hvězda Instagramu Michaela Jonášová stojí také za novým pořadem RESTART, jehož první díl uvidíte u nás na TVbydleni.cz už tento pátek. Míša se současně rozvádí s manželem a rozhodla se přestěhovat z luxusní vily do nového vlastního domu. A tak vzniká projekt RESTART - seriál o tom, jak si Michaela staví svůj malý sen. Jedná se o pořad, který odráží Míši současnou životní situaci, ale nabídne také zajímavou inspiraci pro stavbu, interiér i design.

Míša se pustila do hledání nového bydlení pro sebe a svého syna Maxima. Původně chtěla byt v novostavbě, který disponoval nadstandardní obytnou plochou. Nakonec ale tuto variantu zavrhla. A jak sama říká: ,,Člověk ve znamení býka potřebuje cítit “zem” a bydlet v domě.“

Po delším hledání objevila nový developerský projekt a rozhodla se pro výběr řadového domu o rozloze 160 m2 se zahradou, kde bude dostatek prostoru. Projekt se nacházel v plenkách a stavba ještě nezačala, takže měla Míša prostor vytvořit si nové bydlení podle svých představ.

Na pomoc při plánování nového domova si vybrala designérku Kateřinu Šindelářovou ze studia Absolut Design, která bude stěžejní postavou celého seriálu. Ta se pustila do návrhu interiéru, překreslení příček a tvorby dokonalého místa pro rodinný život. Při plánování tak vnesla do domu část sebe a svého citu v rámci designu.

A jak nový domov Michaely Jonášové a jejího syna Maxima bude vypadat? To uvidíte už v prvním dílu pořadu RESTART tento pátek 3. dubna na TVbydleni.cz.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu