ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality SOUTĚŽ: Stále máte možnost získat vysavač od firmy Electrolux

SOUTĚŽ: Stále máte možnost získat vysavač od firmy Electrolux

SOUTĚŽ: Stále máte možnost získat vysavač od firmy Electrolux
16. 4. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: Electrolux

S jarním úklidem jednomu z vás pomůže akumulátorový vysavač Well Q8-P. Stále totiž na našem instagramovém profilu @tvbydleni.cz probíhá soutěž o tohoto šikovného pomocníka pro domácnost. Pravidla jsou jednoduchá, stačí správně odpovědět na otázku a vysavač může být váš.

Vysavače pracující na cyklonové technologii jsou velkým trendem poslední doby. Fungují na základě rychlé rotace vzduchu v nádobce, čímž se pomocí odstředivé síly uvolňují i ty nejmenší částečky, vzduch je následně očištěn sadou filtrů. Jinak tomu není ani u modelu Well Q8-P od Electroluxu. Tento bezdrátový vysavač s odnímatelnou ruční jednotkou a zabudovaným příslušenstvím vám pomůže uklidit jak podlahu, tak těžko přístupná místa.

Hubice PowerPro Roller odstraní jedním tahem vše od jemného prachu po extra velké nečistoty. Výhodou je jistě uzavřený systém sacího nástavce, který napomáhá zvyšovat rychlost vzduchového proudění, a to až sedmkrát. Toto silné odsávání efektivně odstraňuje prach i z těch nejužších míst.

Vysavač se také hravě zvládne vypořádat i s větší plochou nebo náročnějším úklidem. Díky axiální cyklonové technologii totiž zajistí výkon po celou dobu úklidu, dokonce i tehdy, když je zásobník plný, a to až po dobu 53 minut.

Vysavač je vhodný i na úklid ve výškách a v těžko přístupných místech, a to především díky ergonomickému provedení modelu. Stroj můžete příjemně uchopit dvojím způsobem, takže se vám s ním bude snadno manipulovat a nebudou vás bolet ruce ani záda.

Hubice PETPRO PLUS ocení především majitelé domácích mazlíčků. Díky ní totiž bez větší námahy důkladně vyčistíte čalouněný nábytek od zvířecích chlupů a jiných nečistot. Funkce QuickClean je navíc řešená na principu posouvání tam a zpět a díky tomu se rychle pročišťuje rotační kartáč.

Jistě oceníte i příslušenství uložené přímo v těle vysavače. Díky tomu máte nástroj, který zrovna potřebujete, přímo po ruce. S integrovaným prachovým kartáčem a štěrbinovou hubicí se dostanete do každého kouta.  

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu