ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Vyhrajte s TVbydleni.cz televizi v hodnotě 20.000 Kč!

Vyhrajte s TVbydleni.cz televizi v hodnotě 20.000 Kč!

Vyhrajte s TVbydleni.cz televizi v hodnotě 20.000 Kč!
8. 10. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová

Rádi soutěžíte? Už tento čtvrtek bude startovat soutěž o 4K Ultra HD TV Philips v hodnotě 20 000 Kč. Jde o model 55PUS7304 ze série nesoucí v podtitulu název The Performance Series. Tato řada má vechny oblíbené funkce i moderní provedení ve vysoké kvalitě a perfektně tak zapadne do vašeho domova. A jak můžete tento televizor vyhrát?

Stačí ve dnech 10.-13.10.2019 přijít na veletrh For Interior v PVA EXPO Praha Letňany, vyfotit cokoliv, co vás u vystavovatelů inspirovalo, přidat fotku na svůj Instagram do stories s označením profilu @tvbydleni.cz a přidáním hashtagu #philipstv. A to je vše, jen takhle snadno lze vyhrát cenu v hodnotě 20 000 Kč!

Vaše stories přesdílíme na profil TVbydleni.cz a na konci veletrhu vybereme jednoho soutěžícího, který si novou televizi Philips bude moci odvézt.

Nezapomeňte tedy 10.-13.10. přijít na veletrh For Interior a odvezte si od TVbydleni.cz novou TV. Těšíme se na vás a na vaše inspirativní stories! :)

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu