ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Startuje druhá etapa prodeje pozemků v projektu Touškovský háj

Startuje druhá etapa prodeje pozemků v projektu Touškovský háj

Startuje druhá etapa prodeje pozemků v projektu Touškovský háj
23. 11. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Vizualizace: JRD

Hned devatenáct parcel pro výstavbu rodinných domů nabízí projekt Touškovský háj. Zároveň zde společnost JRD dokončuje jeho první fází, která byla rozdělena na tři stavební etapy. Rezidenční areál kousek od Plzně nabízí celkem 94 pozemků. Budoucí majitelé si pak mohou zvolit, zda s koupí parcely rovnou postaví dům „na klíč“ nebo zda se rozhodnou pro vlastní realizaci. V tomto případě by ale jejich dům neměl narušit celkovou podobu zástavby.

U téměř stovky pozemků se právě dokončuje zasíťování a chodníky pro pěší. Projekt také počítá s odpočinkovým areálem a všudypřítomnou zelení. Chybět nebude ani sportoviště. Budoucí majitelé se mohou rozhodnout pro typový rodinný dům nebo pro svůj vlastní návrh, zde by ovšem měl jejich objekt zapadnout, aby se nestalo to, co trápí řadu satelitních měst, a to naprosto nesourodá zástavba.

„Nový komplex Touškovský háj vzniká ve dvou prodejních a čtyřech stavebních etapách, z nichž ta první je již zcela vyprodaná, a navazuje na původní zástavbu malebného Touškova v povodí řeky Mže nedaleko Plzně. Klademe proto silný důraz na to, aby si i po dokončení zachoval svůj charakteristický ráz daný jednotným vzhledem ulic a elegantně sladěnými prvky domů,“ popisuje Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Již na jaře 2021 budou moci lidé nahlédnout také do vzorového domu a udělat si přesnou představu o lokalitě, vzhledu a standardech domu. Celková výstavba by pak měla být dokončena v létě příštího roku.

Doporučujeme:

Dům na klíč: Rychlé a pohodlné řešení vlastního bydlení 

Hledáte nový byt? Podívejte se na přehled aktuálních projektů...

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu