ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Dům na klíč Startujeme nový pořad o příběhu reálné rodiny a její stavbě domu na klíč

Startujeme nový pořad o příběhu reálné rodiny a její stavbě domu na klíč

Startujeme nový pořad o příběhu reálné rodiny a její stavbě domu na klíč
5. 6. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: tvbydleni.cz

Chystáte se stavět, nebo jen plánujete do budoucna své vysněné bydlení? Nenechte si ujít náš zbrusu nový seriál Dům na klíč, který vás provede kompletní stavbou od výběru domu v Centru vzorových domů až po předání hotového domu novým majitelům.

Každý z nás už určitě někdy slyšel výraz “dům na klíč“. My s vámi v pěti dílech pořadu krok po kroku projdeme co přesně taková výstavba obnáší, jaký je její postup, financování, jaké si můžete zajistit nadstandardní služby, a hlavně vám ukážeme, jak se v takové stavbě bydlí. Pořadem vás totiž provede reálná rodina, která si jeden takový dům na klíč nechala postavit od společnosti CANABA.

Manželé Dvořákovi s dcerou Kristýnkou roky bydleli v bytě 3+1 uprostřed města. Časem se rozhodli pro koupi pozemku na hypotéku těsně za městem, neboť usoudili, že život v domě se zahradou je ideální řešení. Najdou tady totiž soukromí a prostor.  

Výstavba domu na klíč znamená vybrat si dům a poté se o nic nestarat. S výběrem vám může pomoct Centrum vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, kde najdete 7 již postavených a plně zařízených domků různých typů, takže si každý můžete projít, porovnat jednotlivé stavby a vybrat si tu, která vaším potřebám nejvíce vyhovuje a která se vám prostě líbí. Výhodou je, že nelistujete v katalogu, ale vše si můžete na vlastní kůži projít, osahat a vyzkoušet.

Dům na klíč je ideální volbou pro ty, kdo chtějí mít co nejméně starostí, rychle postavený dům, a především jistotu v daný rozpočet, který si určíte už na samotném začátku stavby. Vše dostanete u společnosti CANABA, která již 30 let působí na našem trhu a jejich rodinné domy dělají radost několika tisícům spokojených rodin.

Náš nový seriál Dům na klíč můžete sledovat už od pondělí 7. června ZDE.

Doporučujeme také:

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu