ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Canaba Rezidence je otevřena! Ve vzorovém centrum rodinných domů vyrostl již sedmý dům.

Rezidence je otevřena! Ve vzorovém centrum rodinných domů vyrostl již sedmý dům.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen - 4.díl - Centrum vzorových domů

zrušit

Vzorové centrum rodinných domů v Nehvizdech u Prahy otevřelo zbrusu nový dům s názvem Rezidence. Nově se tak můžete přijít podívat a osobně si osahat jak exteriér, tak interiér tohoto nového modelu.

Jedná se o reprezentativní rodinné sídlo ve stylu moderních městských staveb. Dům Rezidence je opravdu prostorný. Už dispozice 7+1 na 198m2 podlahové plochy vypovídá o tom, že své místo si zde najde opravdu každý člen rodiny.

Výjimečný dům reprezentuje nadčasovost, čisté struktury a přímé geometrické tvary odkazují na funkcionalistický styl první poloviny minulého století.

Dominantou stavby je vstupní portál s velkoformátovými dveřmi. V přízemí poté najdeme velkoformátové průhledy, což otevírá prostor a vytváří vzdušnou atmosféru. O osvětlení interiéru se postarala francouzská okna a zimní zahrada. Tyto prvky navíc přirozeně propojují interiér a zahradu. 

Dům se pyšní nejmodernějšími technologiemi. Milovníci vychytávek ocení především to, že celý dům lze ovládat na dálku pomocí tabletu či telefonu, a dokonce s ním můžete komunikovat skrze hlasové ovládání. Velkorysé přízemí disponuje obývací částí a kuchyní s jídelním koutem. Tyto dva prostory jsou velmi efektivně rozděleny dominantním plynovým krbem. V horní části domu najdeme prostornou koupelnu, samostatnou toaletu, dětský pokoj, pracovnu a ložnici s přímým vstupem na terasu. Velkou výhodou je to, že máte k dispozici dvě plnohodnotná patra, a to díky půdnímu prostoru, kde je schované zkosení střechy

Dům může sloužit buďto jako dvougenerační nebo lze přízemí využít například k podnikání a druhé patro jako rodinný byt se všemi potřebnými standardy.

Centru vzorových domů si můžete detailně prohlédnout ale i další domy. Najdeme zde jak moderní, tak klasická sídla. Stejně tak interiéry se pyšní velkou rozmanitostí a inspiraci nabízí i řešení zahradních úprav a okolí domu.

Cílem centra je, aby si každý, kdo chce stavět, dovedl udělat reálnou představu o dispozicích a velikostech domu. Máte přímou možnost porovnávat různé typy domů. Bezplatně také získáte veškeré informace včetně tzv. předprojektu. Tento dokument vám stačí pro úřad k prvotnímu schválení stavby. Každý dům je poté přizpůsoben vašim požadavkům. Výsledkem je individuální řešení pro každého.

Nejen o tom pro vás připravujeme také pětidílný seriál Dům na klíč, který se detailně věnuje stavbě domu reálné rodiny a mapuje její cestu od výběru v centru až po nastěhování.

Přijďte si i vy domy prohlédnout osobně do Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy. Otevřeno je každý den včetně víkendů a svátků. Zájemci o prohlídku se mohou registrovat na webových stránkách společnosti. Prohlídky jsou organizovány individuálně po 30 minutách, aby se návštěvníci nepotkávali ve větším počtu v interiéru domu.

Rodinné domy CANABA jsou na českém trhu už 30 let a umí se přizpůsobit požadavkům každého životního stylu. Dům představuje i moderní unikátní projekt inteligentního domu.

Doporučujeme také:

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu