ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Dům na klíč Centrum vzorových domů vám pomůže vybrat váš budoucí vysněný rodinný dům

Centrum vzorových domů vám pomůže vybrat váš budoucí vysněný rodinný dům

Centrum vzorových domů vám pomůže vybrat váš budoucí vysněný rodinný dům
6. 6. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: Ivan Mladenov

Hledáte tip na pěkný rodinný dům, nebo vás je zajímají trendy v oblasti moderního bydlení? V Centru vzorových domů v Nehvizdech u Prahy najdete vše pohromadě.

V Centru vzorových domů si můžete detailně prohlédnout již postavené a plně vybavené domy. Všech sedm staveb si můžete projít, a porovnat tak modely mezi sebou. Nejlépe pak zjistíte, jaká dispozice domu by vyhovovala právě vašim potřebám.

V Nehvizdech u Prahy se v jednom ze vzorových domů nachází i infocentrum provozovatele, společnosti CANABA. Zde vám odborníci poradí se vším, co je potřeba vědět, pokud zvolíte stavbu domu na klíč. Od plánování, financování, stavby až po doplňkové služby a řešení interiéru.

Na své si zde přijdou jak mladé rodiny hledající dostupný rodinný dům, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení. Najdete zde bungalov, rodinnou klasiku i vícepodlažní vilu. Všechny domy jsou plně vybavené tak, aby si každý dokázal udělat představu o reálné domácnosti.

Všechny vystavené domy jsou připraveny k okamžité realizaci na vašem pozemku. Další výhodou je to, že zde bezplatně získáte dokument tzv. předprojektu, který vám stačí pro úřad k prvotnímu schválení stavby.

Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin, a to včetně svátků. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra. Návštěvu si můžete rezervovat na stránkách společnosti.

Pokud zvažujete stavbu domu, určitě si nenechte ujít nový seriál Dům na klíč. V něm uvidíte, jak se takový dům vybírá, staví a zařizuje. Pětidílný seriál můžete sledovat od pondělí 7. června ZDE.

Doporučujeme také:

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu