ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Dům na klíč Financování domu na klíč může být snadné, ovšem je potřeba znát určitá úskalí

Financování domu na klíč může být snadné, ovšem je potřeba znát určitá úskalí

Financování domu na klíč může být snadné, ovšem je potřeba znát určitá úskalí
9. 6. 2021

V dnešní době je mnohdy běžnou praxí to, že lidé kupují za mnoho milionů reality, které naživo neviděli. Většinou vybírají domy a byty podle projektů na papíře. Pokud ale nechcete absolvovat takovou loterii s nejasným koncem, můžete si váš vysněný dům prohlédnout na vlastní kůži a zároveň nechat papírování a způsob financování domu vyřídit někoho za vás. Takové služby najdete jen v Centru vzorových domů v Nehvizdech u Prahy.

V Centru vzorových domů najdete 7 nových vzorových a plně zařízených interiérů. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny hledající dostupný rodinný dům s cenou od 3 mil. Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení. Všechny domy jsou plně vybavené, aby zájemci měli jasnou představu o dispozicích a rozměrech domu. Pohodlné a cenově dostupné bydlení tak vlastně můžete zažít na vlastní kůži, aby pro vás následné rozhodování bylo co nejsnadnější.

V Nehvizdech u Prahy se v prostorách centra nachází i Infocentrum, které je nejen vstupní branou do centra, ale především místem, kde můžete zdarma a na jednom místě získat všechny potřebné informace o stavbě rodinného domu. Zkušení odborníci hlavního z vystavovatelů společnosti CANABA vám poradí se vším, co je potřeba vyřešit při stavbě domu na klíč. V Infocentru navíc nově spustili osobní službu, kdy zde každé úterý najdete odborného poradce, který Vám rovnou při návštěvě poradí, co potřebujete pro financování stavby domu a také online zjistí, zda a kolik budete potřebovat vlastních prostředků v závislosti na tom, zda už vlastníte pozemek či nikoliv.

Není bez zajímavosti, že všechny vystavené domy jsou připraveny k okamžité realizaci na vašem pozemku. Stavba domu na klíč je oproti běžným stavbám velmi rychlá. Trvá jen 4 až 5 měsíců, a zajistit plynulé financování může být pro klienty i oboru montovaných staveb neznalé finanční poradce mnohdy velký oříšek.

Centrum vzorových domů ve spolupráci se společností CANABA proto všem zájemcům o dodávku domu na klíč nabízí vlastní unikátní hypotéku, kterou můžete získat za garantovaně nejvýhodnějších podmínek a zcela bez starostí.

Nejprodávanější domem je již 30 let typ Classic, který stojí kolem 4,9 milionů korun. Klienti platí předem pouze 5-10% částky po uzavření smlouvy, což slouží na financování projektové přípravy. „Financování se následně odvíjí od jednotlivých fází výstavby. Jde zpravidla o maximálně 6 splátek. Tím, že je stavba domů CANABA díky unikátní technologii velmi rychlá, jedná se tak i o specifický finanční produkt, běžná hypotéka napasovaná na klasickou výstavbu, která trvá min 1 až 2 roky si s tím leckdy neumí poradit. Výstavba domů CANABA je zkrátka příliš rychlá. Proto už léta CANABA spolupracuje s největšími finančními hráči na trhu, kteří jsou s naším bleskovým harmonogramem výstavby dokonale sladěni a našim klientům připraví hypotéku zcela na míru, aby se stavba nezdržela ani o den. Většina finančních poradců si s tím neví rady, proto doporučujeme všem klientům obrátit se na naše odborníky. Pořekadlo čas jsou peníze zde platí dvojnásob. Naši klienti díky rychlosti výstavby i financování ušetří proti klasické výstavby až statisíce na úrocích z hypotéky, na nájmu a v neposlední řadě se stěhují do svého dříve, než se nadějí. “ sděluje obchodní ředitelka společnosti Šárka Koutná.

Vysoké nároky na splácení se odvíjí především od toho, že stavba je rychlá. Dům máte hotový do 5měsíců a je potřeba rychle ufinancovat jednotlivé fáze. „Splátkový kalendář, který nabízíme skrze dlouholetou spolupráci s velkými bankami, je proto nastavený velmi specificky vzhledem k rychlosti stavby,“ říká Koutná.

V rámci služeb se klient nemusí starat takřka o nic, zpravidla neplatí ani odhady ani stavební dohlídky, které většinou díky unikátní podmínkám financování nejsou ani třeba. Se vším klientům poradí vyškolený poradci na tuto technologicky zajímavou a moderní výstavbu.  

Dům na klíč - 1. díl - Inspirace pro váš nový vysněný dům

 

V rámci finančního servisu za vás společnost zajistí:

  • vyřízení hypotéky
  • správa hypotéky
  • odhad
  • nejnižší úrokové sazby
  • nejnižší možná splátka se splatností až 40 let
  • možnost mimořádných splátek

Doporučujeme také:

Diskuze

Doporučené pořady

Stylové koupelny plné inspirace

Stylové koupelny plné inspirace

Developerské projekty

Developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Rady pro investice do nemovitostí

Rady pro investice do nemovitostí

Dům na klíč

Dům na klíč

Přemkovy rychlé rady pro zahrady

Přemkovy rychlé rady pro zahrady

Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše

Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše

Vybíráme audio do domácnosti

Vybíráme audio do domácnosti

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Stavba není sen 3 - Javor apartmán

Stavba není sen 3 - Javor apartmán

Bydlení handicapovaných

Bydlení handicapovaných

Nejzajímavější hotely

Nejzajímavější hotely

Na kafe!

Na kafe!

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

Inspirace koupelny

Inspirace koupelny

Zdravý spánek

Zdravý spánek

Stavba není sen - Stavba domu

Stavba není sen - Stavba domu

Vybíráme okna

Vybíráme okna

Jak se vyrábí dřevostavby

Jak se vyrábí dřevostavby


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu