ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Canaba

Profil: Canaba

Společnost CANABA je již déle než čtvrtstoletí symbolem kvalitního a moderního bydlení. Od svého vstupu na český trh v roce 1991 si rodinné domy CANABA zvolilo za svůj domov již několik tisíc spokojených rodin. Unikátní technologie, energeticky úsporný provoz a záruka 50 let na konstrukční systém jsou důvodem, proč si stále více zájemců o úsporné a zdravé bydlení vybírá masivní montované domy CANABA. Jejich oblibu a kvalitu potvrzují i desítky prestižních ocenění od laické veřejnosti (Dům roku) i odborníků (TOP dům).

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Canaba

  2. Společnost CANABA je již déle než čtvrtstoletí symbolem kvalitního a moderního bydlení. Od svého vstupu na český trh v roce 1991 si rodinné domy CANABA zvolilo za svůj domov již několik tisíc spokojených rodin. Unikátní technologie, energeticky úsporný provoz a záruka 50 let na konstrukční systém jsou důvodem, proč si stále více zájemců o úsporné a zdravé bydlení vybírá masivní montované domy CANABA. Jejich oblibu a kvalitu potvrzují i desítky prestižních ocenění od laické veřejnosti (Dům roku) i odborníků (TOP dům).

    Špičková kvalita a nízká cena jsou důvody, proč domy CANABA označují odborníci za technologii budoucnosti.Přičtete-li rychlost výstavby, komplexní servis a nejširší síť vzorových domů, dojdete k závěru, že rodinné domy CANABA jsou dnes efektivní a jistou cestou k vlastnímu bydlení. A díky krátké době výstavby (2 – 5 měsíců bez ohledu na počasí), uspoříte oproti zděným stavbám min. půl roku času.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl