ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Canaba

Profil: Canaba

Na poli působnosti kvalitního a moderního bydlení se společnost CANABA vyskytuje již od roku 1991. Od této doby si rodinné domy CANABA zvolilo několik tisíc rodin pro svůj vysněný domov. A to díky energeticky úspronému provozu, unikátní technologii a 50 letou zárukou na konstrukční systém domu. Firma i proto získala několik prestižních ocenění z řad laické veřejnosti, ale i odborníků.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Canaba

  2. Na poli působnosti kvalitního a moderního bydlení se společnost CANABA vyskytuje již od roku 1991. Od této doby si rodinné domy CANABA zvolilo několik tisíc rodin pro svůj vysněný domov. A to díky energeticky úspronému provozu, unikátní technologii a 50 letou zárukou na konstrukční systém domu. Firma i proto získala několik prestižních ocenění z řad laické veřejnosti, ale i odborníků.

    A jaké jsou důvody toho, proč o domech CANABA odborníci mluví jako o technologii budoucnosti? Je to špičková kvalita a nízká cena. A pokud se k tomu přidá rychlost výstavby, která je v rozmezí 2 – 5 měsíců bez ohledu na počasí, ušetříte celkově minimálně půl roku času oproti zděným stavbám.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl