ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Stavba není sen 2: výběr velkoformátových obkladů nejen do koupelny

Stavba není sen 2: výběr velkoformátových obkladů nejen do koupelny

Stavba není sen 2: výběr velkoformátových obkladů nejen do koupelny
3. 11. 2019

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

Rekonstrukce je v plném proudu. Podlahy už máme vybrané z minulého dílu a je čas se vrhnout na koupelnu. Není to pouze o výběru designu obkladů, dlažby, sanity. Tady je možností opravdu hodně. 

V první řadě je dobré rozmyslet si, v jaké barvě koupelnu chceme.  Jestli ji budeme ladit spíše do šedých barev, teplých odstínů od béžové po hnědou, nebo si naopak zvolíme koupelnu v opravdu výrazných barvách. 

My se v dnešním dílu zaměříme hlavně na varianty pro využití velkoformátového obkladu o rozměrech 3,0 x 1,5 m a to nejen do koupelny ale i pro další části interiéru. Rádi bychom, aby se prvek objevil i v dalších částech bytu a tvořil jeden celek.

Stavba není sen 2 - rekonstrukce bytu! Už dnes v 17:00 hodin na TVbydleni.cz.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu