ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Stavba není sen 2: Jak vybrat podlahu?

Stavba není sen 2: Jak vybrat podlahu?

Stavba není sen 2: Jak vybrat podlahu?
27. 10. 2019

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

V minulém díle jsme vybrali moderní topné fólie do podlahy a teď nás čeká výběr podlahy. Jak ale vybrat podlahu, která splní naše požadavky?

S výběrem podlahy je potřeba začít ještě před samotou rekonstrukcí interiéru. Podlaha, po které bude radost chodit, by měla splňovat hned několik kritérií. Měla by být odolná, měla by se snadno udržovat a měla by mít dlouhou životnost. Důležitá je také míra tvrdosti podlahy a samozřejmě design, který bude ladit se zbytkem vašeho interiéru.

V dnešním dílu Stavba není sen 2 si řekneme, jaké jsou výhody a nevýhody jednotivých materiálů - plovoucí podlahy, vinylu a dřeva. Navíc v bytě budeme kromě podlahy obkládat i jednu stěnu a dveře. A to už je trošku výzva! :)

Jak to všechno dopadlo uvidíte dnes v 17 hodin ve Stavba není sen 2 - 6. díl - Podlahy.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu