ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Stavba Stavíte, rekonstruujete, ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy!

Stavíte, rekonstruujete, ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy!

Stavíte, rekonstruujete, ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy!
2. 6. 2020

Stavíte? Rekonstruujete? Ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy v livestreamu v pondělí 8. června v 19 hodin na Facebooku TVbydleni.cz a Instagramu @tvbydleni.cz. Na vaše dotazy budou odpovídat architekt Ing. et Ing. arch. Lukáš Janout a interiérová designérka Martina Pištěláková.

Chystáte se stavět, nebo rekonstruovat váš byt, či dům? Společně s interiérovou designérkou Martinou Pištělákovou ze společnosti Martina Design a Ing. et Ing. arch. Lukášem Janoutem vám prostředníctvím hodinového livestreamu dáme množství tipů a praktických rad. 

Mezi probíranými tématy nebude chybět například stavba domu, rekonstrukce bytu nebo design interiéru. Detailněji se také podíváme, v čem vám může pomoci práce designéra nebo architekta.

Kdy a proč pracovat s designérem a architektem? Kdy začít řešit s architektem a designérem stavbu domu a interiér? A jaká je vlastně cena? Nejen to jsou otázky, na které dostanete odpověď.

Napadají vás další dotazy? Zeptejte se během livestreamu na vše o bydlení, co vás zajímá. Už v pondělí 8. června v 19 hodin na Facebooku TVbydleni.cz a Instagramu @tvbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu