ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: Chcete tapetu, kterou nikdo jiný nemá? Zkuste si ji sami navrhnout

Tip: Chcete tapetu, kterou nikdo jiný nemá? Zkuste si ji sami navrhnout

Tip: Chcete tapetu, kterou nikdo jiný nemá? Zkuste si ji sami navrhnout
18. 10. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová: Foto: HGH Resine

Spousta prodejců tapet nabízí stovky vzorů z mnoha katalogů, pokud však chcete něco opravdu originálního, není nic snazšího než si interiér vyzdobit po svém. A to doslova. Navrhnout si můžete vlastní design nebo dodáte s fotku v kvalitním rozlišení. O zbytek se postarají stroje a profesionálové.

Díky moderním technologiím jsou schopni výrobci splnit přání zákazníků, kteří chtějí mít doma něco jiného, moderního a hlavně svého. To se týká i tapet, například HGH Resigne nabízí fototapety v několika tématech jako jsou Raw, Nature, StarWars, Disney a mnoho dalších. Zároveň myslí i na ty, kteří chtějí ve svém interiéru originálně zvěčnit vlastní obraz.

Co k tomu potřebujete? Vlastně to není až tak složité, stačí poslat fotografii v dostatečné kvalitě. Tapeta je zpracována v šíři role 100 cm z materiálů jako je sklovláknina, vies a papír s digitálním tiskem, který je navíc ošetřen lakem. Zajímá vás víc? Podívejte se na webové stránky, kde najdete i kontakt, kam se v případě zájmu obrátit.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu