ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Tip: Lehátko, které podpoří zdraví, energii a relax

Tip: Lehátko, které podpoří zdraví, energii a relax

Tip: Lehátko, které podpoří zdraví, energii a relax
6. 2. 2020 / Autor: Foto: INFRA HEAT

Lehátka NIRE nejsou jedinečná jen svým designem, ale i vyzařováním infračerveného tepla, které je známé také u infrasauny. Proto jsou tato lehátka chráněným produktem v celé Evropské unii.

Relax na lehátku je mnohem zdravější, než je známo. Hlavně v případě, že se rozhodnete odpočívat na infra lehátku a dopřejete si při tom všechny výhody a ověřené účinky termoterapie, která je využívána v medicíně a rehabilitaci. Infra záření a teplo uvolňují svalovou bolest po fyzické námaze nebo sportu, zmírňují bolesti kloubů, zrychlují zotavení po zranění i krevní oběh a snižují krevní tlak. Také napomáhají k relaxaci a snížení stresu po pracovních dnech. Mizí i problémy se spánkem, snižuje se tělesná hmotnost a odstraňuje celulitida. Teplo také rozšiřuje krevní cévy a zlepšuje cirkulaci – tím se zrychluje metabolismus, zvyšuje se metabolická rychlost a výměna živin. Jeho účinek usnadňuje odstranění toxinů z těla.

Ideálně efektivní a ergonomický tvar NIRE je zárukou dokonalého přilnutí lehátka k siluetě těla. Díky tomu umožňuje perfektní oporu po celé délce páteře a dolních končetin. Výsledkem je výjimečný komfort a relaxace celého těla během používání. Tvar Lehátka je navržen společně s designéry a několika významnými ortopedy, aby celé tělo bylo v optimální poloze.

Lehátko je napájeno přes síťový adaptér s bezpečným napětím 24V, které se napájí přes řídící jednotku speciálně vyvinutou uhlíkovou topnou fólií. Moderní dřevěný rám v různých barvách dodá jedinečný moderní vzhled a konstrukce lehátka unese zátěž až 160 kilogramů.

Jak to vše funguje?

Zapnutím ohřevu na ovládacím panelu nebo dálkovým ovladačem se spustí ohřev na 100 % výkonu, tj. 240W po dobu 10 minut, aby došlo k rychlejšímu prohřátí kontaktní plochy, která je vyrobena z břízových lišt. Následně se program ohřevu sníží na výkon 80 %, který si ještě můžete na ovládacím panelu upravit podle potřeby. Z celé kontaktní plochy kde ležíte, kromě místa na položení hlavy, se uvolňuje infračervené záření vlnové délky od 780 nm do 1 mm, které vyhřívá tělo do hloubky až šesti centimetrů, čímž se rychle aktivují regenerační mechanismy těla.

Po 60 minutách se ohřev automaticky vypne, což oznámí i zvukový signál. Lehátka NIRE jsou vhodná pro každého a zejména pro aktivní sportovce, wellness centra, salóny Spa či studia krásy.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu