ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: Perlátor, který díky aplikaci hlídá váš pitný režim

Tip: Perlátor, který díky aplikaci hlídá váš pitný režim

Tip: Perlátor, který díky aplikaci hlídá váš pitný režim
30. 1. 2019

Společnost Grohe představuje novou verzi systému Blue Home s vytahovacím perlátorem a ovládáním přes aplikaci. Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu, která je filtrovaná a vychlazená na optimální teplotu, budete mít k dispozici přímo z kuchyňské baterie. A díky aplikaci Grohe Ondus budou uživatelé okamžitě upozorněni ve chvíli, jakmile se bude zbývající kapacita filtru nebo CO2 karbonizační lahve blížit ke konci.

Aplikace Grohe Ondus představuje také užitečného pomocníka pro ty, kterým záleží na svém zdraví. Umožňuje totiž sledování pitného režimu. Aplikace Grohe Ondus, společně s osobní fitness aplikací, tak pomůže zajistit, aby součástí vašeho vyváženého a aktivního životního stylu bylo i dostatek tekutin.

Co se týče trvale udržitelného a zdravého životního stylu, připisuje si systém Grohe Blue hned několik bodů: Majitelé kuchyňských systémů prokazatelně vypijí až o 35 % více vody než příznivci vody balené. Současně systém šetří také peníze: Ve srovnání s kupováním značkové balené vody jsou náklady sníženy až o 60 procent. Používání vodního systému Grohe Blue Home v domácnosti stojí necelé 4 koruny denně. Navíc klesne spotřeba plastů a dalších obalových materiálů.

Zdroj: GROHE

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu