ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: Televize jako designovka!

Tip: Televize jako designovka!

Tip: Televize jako designovka!
11. 9. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Philips TV představil nový kousek, který posouvá hranice zase o kus dál

Televize jako designovka? Proč ne. Philips TV představil nový kousek, který posouvá hranice zase o kus dál. Nejvyšší možná kvalita obrazu a prémiový zvukový systém slibuje dokonalý audiovizuální zážitek při sledování nové TV OLED+935. Společnost Philips TV už potřetí, ve spolupráci s britským audio-expertem Bowers & Wilkins, představila nový designový televizor a konkurenci nasazuje laťku proklatě vysoko.

Spojení značky Philips TV a Bowers & Wilkins vynesla už řadu ocenění, a tak spolupráce pokračuje již třetím rokem. Po úspěchu předešlých modelů OLED+, přichází na trh novinka OLED+935 Philips Ambilight TV, která hranice kvality obrazu i zvuku zase posouvá o kus dál. Však také tento model získal ocenění EISA jako nejlepší televizor pro domácí kino.

Zajímavý design, který upoutá

Televizor se může pyšnit velmi tenkým podstavcem, bezrámečkovým provedením a vysoce kvalitním kovovým zpracováním. Kvalitní akustiku zajistí průzvučná látka Kvadrat, která je umístěna na mřížce přední části krytu reproduktoru, oproti tomu nová deska s mikrootvory se prvně objevuje na horní ploše krytu, což dál posouvá výkon Dolby Atmos.

Novinkou je prvek „welness“ s funkcí Sunrise a novým režimem Ambilight Slepp, ten umožňuje na určitou dobu zapnout pouze Ambilight a zvuk, což je ideální například před usnutím. Změn se dočkal i ovladač, který disponuje elegantně podsvícenými klávesami v metalizované úpravě. Boky a zadní stranu pokrývá ta nejjemnější kůže od skotských specialistů Muirhead.

Model OLED+935 je vybaven operačním systémem Android TV verze 9 s celou škálou aplikací, ty díky operační paměti 3 GB běží rychle a hladce.

O přirozený obraz se postará umělá inteligence

K dokonalé televizi patří bezchybný obraz, o ten se stará čtvrtá generace procesoru P5 a přidává i speciální obrazový čip, který vylepšuje kvalitu obrazu. Umělá inteligence je navržena tak, aby vytvářela rovnováhu mezi zdrojem, barvou, kontrastem, pohybem a ostrostí. Tím dosahuje mnohem přirozenějšího obrazu a běžné televize tak strčí hravě do kapsy.

Na novou úroveň posouvá OLED+935 i zvukový systém. Jako vůbec první televizor se může tato novinka chlubit párem zvukových měničů Dolby Atmos Elevation a centrálním měničem Tweer-on-Top z dílny Bowers & Wilkins, namontovaný v samostatném krytu reproduktoru. Vše je zasazené v minimalistickém kovovém úhlovém rámu, který funguje i jako stolní stojan. Model je samozřejmě možné pověsit také na zeď.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu