ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma V Košířích roste bydlení pro milovníky přírody. Developer YIT pořádá den otevřených dveří

V Košířích roste bydlení pro milovníky přírody. Developer YIT pořádá den otevřených dveří

V Košířích roste bydlení pro milovníky přírody. Developer YIT pořádá den otevřených dveří
11. 9. 2019

18. září 2019 od 14. do 18. hodin bude probíhat den otevřených dveří projektu AALTO Cibulka. Návštěvníkům budou k dispozici vzorové byty 3+kk. V případě potřeby bude možné komunikovat s přítomnými obchodníky, kteří návštěvníkům odpoví na všechny dotazy. Je však nutné počítat s pevnou obuví, jelikož stavba ještě není dokončena.

Nový rezidenční projekt AALTO Cibulka, který zájemci najdou na Praze 5 - Košířích, je charakteristický tendencí zachovat principy vzdušnosti, jednoduchosti a přírody. Projekt stojí u pramene potoka Cibulka, na samém okraji přírodního parku Košíře-Motol. Návštěvníci v parku najdou sochy a stavby z devatenáctého století, disponuje i nejstarší rozhlednou v Praze, lesním jezírkem s altánkem či třemi studánkami.

V okolí projektu je výborná občanská vybavenost, nedaleko jsou dvě školky a základní školy, univerzita, lékařské centrum, zubní ordinace i veterinární klinika. Pokud bude potřeba nakoupit, autem se snadno dostanete do Avion Shopping parku či Globusu. V dosahu je i Ústřední vojenská nemocnice v případě, že bude nutné navštívit lékaře.

V AALTO Cibulka naleznete byty o velikostech od 29 m² po 156 m², jedná se o rozmezí od 1+kk až 5+kk. Všechny byty budou mít terasy či balkony. Součástí bytu je i sklepní kóje, v ceně je i bezplatné přestěhování do nového bytu. V komplexu bude celkem 250 bytů, nejvyšší třídu tvoří střešní penthausy s velkou terasou, zabudovanou saunou, podlahovým vytápěním a samostatným vstupem. Výhled na jižní straně objektu směřují do již zmíněného parku, na severní straně do nově zabudovaného parku s umělými jezírky. Projekt AALTO Cibulka je vhodný zejména pro milovníky přírody, kteří zároveň chtějí zůstat v ruchu velkoměsta.

Podívejte se společně s Terezou Brodskou na projekt AALTO Cibulka: 

Videodeníček nového bytu Terezy Brodské - část I.

Videodeníček nového bytu Terezy Brodské - část II.

Videodeníček nového bytu Terezy Brodské - část III.

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu