ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma V Nýřanech vzniká vzorový dům společnosti Alexandr Will. Produkty zde bude prezentovat značka Climax.

V Nýřanech vzniká vzorový dům společnosti Alexandr Will. Produkty zde bude prezentovat značka Climax.

V Nýřanech vzniká vzorový dům společnosti Alexandr Will. Produkty zde bude prezentovat značka Climax.
27. 11. 2019

Prostor, v němž si klienti mohou vyzkoušet všechny produkty jako celek. S takovou myšlenkou přichází společnost Alexandr Will, která v Nýřanech otevře nový vzorový dům. V rámci showroomu budou prezentováni výrobci oken, dveří, stínící techniky nebo automatizace domácnosti.

V Nýřanech nedaleko Plzně vzniká vzorový dům společnosti Alexandr Will. Otevřít veřejnosti by se měl začátkem příštího roku a prezentovat bude hned několik významných partnerů. Dům je postaven ze stavebního systému společnosti NEMA. Alexandr Will nabízí jejich konstrukční systém s dokončením dle přání zákazníka. Klienti si dále budou moci vyzkoušet a vybrat žaluzie, rolety, markýzy nebo pergoly značky Climax od společnosti Servis Climax a.s., s níž Alexandr Will spolupracuje.

„Návštěvníci uvidí i to, co by bylo za jiných okolností na stavbě skryto. Samozřejmostí je konzultace s odborníky v průběhu návštěvy, odborné poradenství a doporučení dle možností zákazníka,“ říká Alexandr Will.

Ze široké nabídky sortimentu si vyberou jak nároční zákazníci, tak zákazníci s nižším rozpočtem na stavbu či rekonstrukci.

Odborné poradenství a garance kvality

Alexandr Will odborně radí a navrhuje vhodná řešení klientům nejen v oblasti stínění. Věnuje se i dřevěným terasám a fasádám z různých fasádních materiálů, např. sibiřského modřínu. Společnost převážně působí v Plzeňském kraji a Praze, ale služby a odborné poradenství dokáže poskytnout i ve vzdálenějších lokalitách. Nově pokrývá i část Německa. Servis Climax a.s. se stal hlavní firmou, která bude v novém vzorovém domě v Nýřanech představovat své produkty.

Největším kladem vzorového domu bude ukázka správné instalace stavebních prvků a stínící techniky, která bude v domě lidem k dispozici. V málokterém showroomu si můžete udělat představu o svém bydlení s reálnou ukázkou dřevěné terasy, oken, dveří, vnitřního, venkovního stínění a několika druhů pergol, vše namontováno v reálném prostředí.

Přijďte se nechat inspirovat...

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu