ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality V Praze-Troji vznikne luxusní rezidenční projekt

V Praze-Troji vznikne luxusní rezidenční projekt

V Praze-Troji vznikne luxusní rezidenční projekt
8. 4. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, t.z. V Troji vyroste nový projekt. Foto: U Pernikářky

Společnost JRD aktuálně koupila parcely v Praze 7 – Troji nedaleko bývalé viniční usedlosti Hrachovka. Postaví zde viladům s 26 luxusními byty, jenž naváže na podobné exkluzivní projekty, které již v minulosti zkolaudovala: Vilu Augustus, U Pernikářky 7 nebo Rezidenci Červený dvůr.

Nový viladům vyroste v lokalitě Pod Hrachovkou, která leží v Troji nedaleko od vltavského nábřeží, pražské ZOO a botanické zahrady. Tato oblast ale nabízí kromě nadstandardního množství příležitostí k trávení volného času také spoustu zeleně a dobrou dopravní dostupnost autem, autobusem nebo přívozem. Majitelé nových bytů zde proto naleznou klidné a komfortní bydlení, kde si odpočinou od nejhoršího ruchu velkoměsta.

Prodej energeticky úsporného projektu by měl odstartovat roku 2022. Prodej bude developer realizovat spolu s novým investorem – finanční skupinou RSJ. Kolaudace je naplánovaná na rok 2024.

„Energeticky úsporný viladům s 26 byty nabídne podobně vysoký standard bydlení jako naše dřívější projekty U Pernikářky 7 nebo Rezidence Červený dvůr. Budoucí majitelé se tak mohou těšit na výrazný architektonický styl, špičkové provedení, certifikované přírodní materiály, ale především zdravé vnitřní prostředí s čerstvým vzduchem a stabilní teplotou i vlhkostí, ve kterém se jim bude komfortně žít. Už brzy budeme znát jméno autora architektonického návrhu, na nějž jsme vypsali soutěž. Inspiraci budeme hledat v africké divočině, která je díky blízkosti pražské zoo doslova na dosah,“ uvádí Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Hledáte bydlení? Podívejte se na aktuální nabídku developerských projektů ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu