ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Výstavba energeticky pasivního projektu Rezidence Michelangelova právě zahájena

Výstavba energeticky pasivního projektu Rezidence Michelangelova právě zahájena

Výstavba energeticky pasivního projektu Rezidence Michelangelova právě zahájena
14. 4. 2020 / Autor: Tisk. z. JRD položila základní kámen projekt. Vizualizace: Rezidence Miche

Společnost JRD právě zahájila výstavbu energeticky pasivního projektu Rezidence Michelangelova. Architektonicky výrazný dům s 27 byty se zdravým vnitřním prostředím, který je již z 63 % vyprodaný, doplní čtyři nebytové prostory ke komerčnímu využití a malý park s hřištěm a altánem. Kolaudace projektu je naplánována na léto 2021.

Projektu Rezidence Michelangelova se skládá z 27 energeticky úsporných bytů v širokém spektru dispozic od 1+kk po 4+kk. Součástí budou rovněž čtyři nebytové prostory ke komerčnímu využití a malý park se zelení, dětským hřištěm a altánem, určený pro společné chvíle rezidentů a jejich přátel. 

Energeticky pasivní projekt

Rezidence Michelangelova nabídne již ve svém standardu přírodní materiály a udržitelné technologie a to včetně systému řízeného větrání s rekuperací tepla a tepelných čerpadel. Jejich instalací se dosáhne nejen výrazné úspory energií, ale především zdravého vnitřního prostředí v jednotlivých bytech. Díky němu nebudou budoucí rezidenti trpět nepříjemnými zdravotními obtížemi, které může vyvolávat pobyt v interiéru se špatným mikroklimatem: tzv. syndromem nezdravých budov.

„O projekt již nyní evidujeme velký zájem, protože se vyznačuje zajímavou architekturou s detaily, inspirovanými velkým renesančním umělcem Michelangelem Buonarottim. Areál je navíc umístěný v klidné části pražských Strašnic, blízko stanice metra linky A – Skalka nebo parku Gutovka,“ říká Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Přečtěte si také:

TV Architect představuje: JRD

V Praze-Troji vznikne luxusní rezidenční projekt

Hrubá stavba projektu Na hvězdárně Třebešín dokončena

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu