ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Začal předprodej první stovky bytů v projektu Arcus City

Začal předprodej první stovky bytů v projektu Arcus City

Začal předprodej první stovky bytů v projektu Arcus City
3. 6. 2020 / Autor: Projekt Arcus City ve Stodůlkách spojuje život ve městě s blízkostí přírody

Společnost UBM Development Czechia začíná předprodej první fáze rezidenčního projektu Arcus City v atraktivní části Prahy 5. Projekt poskytuje dostupné a kvalitní bydlení v blízkosti přírody, a přitom na dosah centra města. Pro zájemce vznikne v blízkosti metra Stodůlky ve čtyřech domech 100 bytů. Dokončeny a připraveny k nastěhování budou v polovině roku 2023. 

Projektu Arcus City na Praze 5 nabízí kvalitní bydlení střední třídy, kterého je v Praze dlouhodobě nedostatek. V první etapě právě pouští do prodeje 100 bytů o třech dispozicích. Více než polovina bytových jednotek bude ve velmi žádané velikosti 2+kk. Zbytek nabídky tvoří rodinné byty 3+kk a 4+kk s terasami nabízejícími výhled do okolní zeleně a údolí Dalejského potoka.

„Arcus City nabízí mladým lidem dostupné bydlení bez toho, aby museli snižovat své standardy nebo se stěhovat mimo město. Projekt v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky zároveň spojuje výhody života v Praze a mimo ni. Nabízí kombinaci bezprostřední blízkosti přírody a skvělé dopravní dostupnosti do centra,“ popsal přednosti projektu Josef Wiedermann, jednatel společnosti UBM Development Czechia.

V centru za čtvrt hodiny

V první fázi výstavby vyroste přímo v centrální části Arcus City autobusová zastávka, která zkrátí desetiminutovou docházkovou vzdálenost na stanici metra B Stodůlky na pouhou 1 minutu. Autem se místní do centra dostanou za pouhou čtvrt hodinu. Přímo v pěší vzdálenosti pak budou mít dostupné všechny důležité služby, jako je supermarket, lékárna, pošta, školka, škola nebo sportovní areály. Zázemí pro sport a odpočinek nabídne i okolní příroda.

„V rámci druhé etapy výstavby rozšíříme Arcus City o komerční prostory v samotném srdci nově vzniklého náměstí. Arcus City tak bude mít také silný komunitní rozměr, naším cílem není vytvořit projekt, kam budou lidé jezdit přespávat, ale chceme vytvořit místo pulzující životem. Zázemí zde najdou obchody i služby. Stavbu infrastruktury odstartujeme už v letošním roce a navážeme výstavbou bytových domů na jaře příštího roku,“ doplnila Kateřina Poláková, ředitelka Marketing&Sales.

Nadstandardní soukromí

Součástí bytových domů jsou moderní a bezpečné výtahy a plynové centrální vytápění. U oken zasklených trojskly je zároveň připravena možnost využít elektricky ovládaných žaluzií, které nabídnou ochranu před sluncem. Veškeré stěny mezi bytovými jednotkami jsou zesílené a poskytují nadstandardní akustickou izolaci. Pro budoucí majitele bytů budou připraveny i podzemní garáže.

Projekt Arcus City bude mít celkem 3 fáze, v jejichž rámci vznikne dohromady 284 bytů a 26 rodinných domů. V rámci projektu vzniknou také i výjimečné bytové jednotky ve standardu penthouse. 

Psali jsme také:

Společnost UBM získala nový rezidenční projekt

UBM promění Cukrovarnický palác v Hotel Andaz Prague, první hotel řetězce Hyatt v Česku

Na projektu Astrid Offices v Holešovicích byly zahájeny stavební práce

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu