ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Zájem o bydlení na Šumavě stále roste

Zájem o bydlení na Šumavě stále roste

Zájem o bydlení na Šumavě stále roste
19. 6. 2020 / Autor: Tisk. z. Obliba bydlení na Šumavě stále výrazně roste. Vizualizace: Panorama Chlum

Obliba bydlení na Šumavě stále výrazně roste. Kupce lákají hlavně horské nemovitosti – roubenky, chalupy a apartmány. Ideálně takové, které jsou poblíž lyžařských vleků. A které se dají využívat celoročně.

Poptávka po bytech či pozemcích v této exkluzivní oblasti několikanásobně převažuje nabídku. Možnosti výstavby jsou ale na Šumavě vzhledem k chráněné krajinné oblasti značně omezené. Pořízení rekreačního bytu či domu na Šumavě zůstává v dnešní době zajímavou investicí.

Oblíbené lokality jako je Modrava nebo Kvilda nyní nahrazují klidnější lokality poblíž Lipenské nádrže. Právě tyto lokality jsou bohaté na cyklostezky a přilehlá lyžařská střediska, zároveň však nejsou tolik zatížena stoupajícím šumavským turismem.

Nově vznikající projekt Panorama Chlum vzniká v klidném šumavském podhůří v nadmořské výšce skoro 800 m n.m. s ideální dopravní dostupností. „Naším záměrem bylo vybudovat projekt rodinného bydlení, takřka v srdci Šumavy. Poskytnout tak ideální zázemí a útočiště v panenské přírodě pro moderní životní styl. Jen po dvou hodinách jízdy z Prahy se ocitnete v nádherné přírodě s veškerým komfortem, na který jste byli zvyklí ve svém domově. I přesto výstavba respektuje ráz šumavské krajiny a její zachování“ vysvětluje hlavní investor Panorama Chlum.

Panorama Chlum nabízí jak prostorné apartmány s veškerým zázemím včetně možnosti užívání wellness či moderní rodinné domy a stavební pozemky. Rodinné domy jsou projektovány v nadstandartním provedení s ohledem na maximální soukromí a komfort.

Podívejte se na další šumavské projekty:

Developerské projekty - 13. díl - Rezidence Skalka

Developerské projekty - 5. díl - Železná Ruda se mění

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu