ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Zapojte se do soutěže s TVbydleni.cz o samonafukovací vak Lazy bag!

Zapojte se do soutěže s TVbydleni.cz o samonafukovací vak Lazy bag!

Zapojte se do soutěže s TVbydleni.cz o samonafukovací vak Lazy bag!
15. 7. 2018

Chceme vám ještě více zpříjemnit letní prázdninovou atmosféru a proto pro vás máme další soutěž. Nedávno jste mohli soutěžit například o stylové nafukovací plameňáky na našem Instagramu. A protože prázdniny teprve začaly a nesou se ve znamení pohody a odpočinku, máme pro vás soutěž o samonafukovací vaky Lazy bag od Darky.cz.

Lazy bag můžete využít při různých túrách, na horách, dovolených, festivalech, zahradě nebo klidně v obývacím pokoji. Vlastně kdekoliv, kde jen vás to napadne. K jeho nafouknutí nic nepotřebujete. Do Lazy Bagu je zapotřebí vzduch nachytat pohyby sem a tam. A až budete mít ve vaku dostatečné množství vzduchu, jeho konec zarolujete, zajistíte zacvakávací sponou a už můžete začít lenošit.

A jak ho vlastně můžete vyhrát? Soutěžit budeme jak na Instagramu tak na Facebooku. Stačí sledovat náš instagramový účet @tvbydleni.cz a Facebook TVbydleni.cz a my už vás s bližšími detaily seznámíme přímo tam :)

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu