ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Developeři Crescon

Profil: Crescon

Crescon je developerskou společností, která na českém trhu působí od roku 2008. Zaměřuje se zejména na luxusní byty, budování novostaveb, výstavbu kancelářských a obchodních prostor stejně jako výrobních a skladovacích budov. Tým odborníků ve společnosti Crescon je schopen poskytnout plnou škálu služeb, které jsou nutné k realizaci projektu. A to od výběrového pozemku, návrhu struktury financování, koordinaci projektových prací, povolovacího řízení a stavby až po předání nemovitosti do užívání a její následnou správu.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Crescon

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Crescon je developerskou společností, která na českém trhu působí od roku 2008. Zaměřuje se zejména na luxusní byty, budování novostaveb, výstavbu kancelářských a obchodních prostor stejně jako výrobních a skladovacích budov. Tým odborníků ve společnosti Crescon je schopen poskytnout plnou škálu služeb, které jsou nutné k realizaci projektu. A to od výběrového pozemku, návrhu struktury financování, koordinaci projektových prací, povolovacího řízení a stavby až po předání nemovitosti do užívání a její následnou správu.

    Celý investiční proces se snaží mít pod kontrolou od samého počátku. A tak tomu je například i u projektu Aldrov Apartments & Resort, který se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších. I my jsme tento projekt s pořadem Developerské projekty navštívil a komplet pro vás zmapovali.


Doporučené pořady

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl