ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Developeři SATPO

Profil: SATPO

Společnost SATPO se již od roku 1997 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v Praze a Karlových Varech. Za sebou má řadu úspěšných projektů. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou nedílnou součástí nabídky. Společnost SATPO je tedy opravdu zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. Prostřednictvím profesionálního prodejního týmu nabízí služby i z oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytů, vil a pozemků v příjemném a komfortním prostředí prodejního centra SATPO, které se nachází přímo v sídle společnosti.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: SATPO

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Společnost SATPO se již od roku 1997 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v Praze a Karlových Varech. Za sebou má řadu úspěšných projektů. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou nedílnou součástí nabídky. Společnost SATPO je tedy opravdu zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. Prostřednictvím profesionálního prodejního týmu nabízí služby i z oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytů, vil a pozemků v příjemném a komfortním prostředí prodejního centra SATPO, které se nachází přímo v sídle společnosti.

    V dnešních developerských projektech už nemusí být byt jako byt. Každý chceme svoji výjimečnou jednotku a vytvořit si domov přesně podle našich představ. Věděli jste, že k tomuto účelu slouží klientské změny, které dokáží změnit nejen barvu dlaždiček, ale i spoustu dalších věcí? U projektů developera SATPO se setkávají s několika typy klientů. Někdo přijde s architektem, který má již kompletní projekt zpracován a předloží konkrétní požadavky na změny. Někdo má jen představu a výběr změn provede právě s developerem. A poslední typ klienta jen ví, že by něco chtěl změnit, ale neví co a jaké jsou možnosti. Všem klientům pak developer dokáže vyhovět, případně doporučit architekta, designéra, nebo partnerské dodavatele.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl