ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Dny otevřených dveří. Prohlédněte si rezidenční a komerční nemovitosti na vlastní oči

Dny otevřených dveří. Prohlédněte si rezidenční a komerční nemovitosti na vlastní oči

Dny otevřených dveří. Prohlédněte si rezidenční a komerční nemovitosti na vlastní oči
30. 10. 2018

Společnost SATPO zve všechny své příznivce na Dny otevřených dveří rezidenčních a komerčních nemovitostí v centru Prahy. Dny otevřených dveří se konají ve dnech 1.-2. listopadu a 8.-9. listopadu, kdykoli od 14 do 19 hodin na adrese prodejního centra SATPO, Holečkova 3331/35, 150 00  Praha 5.

Za pozornost stojí nabídka dvoupodlažních loftů v Rezidenci Sacre Coeur2, při nákupu získáte kontinentální postel luxusní značky BEDEUR jako dárek. Poslední 1+kk se nachází v Rezidenci Kobrova, která zaujme klidným vnitroblokem s kombinací prostorných teras a střešních zahrad, pro rodinné bydlení by nemělo uniknout poslední 5+kk na samostatném podlaží v Holečkova House.

Hledáte-li komerční prostory v centru Prahy k prodeji či pronájmu, pak moderní kancelářské a obchodní prostory pro podnikání včetně příležitosti pro provoz restaurace jsou určené právě k těmto účelům.

Ti, kdo nestihli prohlídku Architecture Week u příležitosti 100. výročí založení naší republiky, se mohou podívat na kvalitní foto-video v prezentaci ZDE

Ze světa kultury si můžete zároveň prohlédnout výstavu fotografií a obrazů významného fotografa Jana Saudka do  nově otevřené Barley Gallery na Praze 2 v ulici Ječná.

Zdroj: SATPO

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu