ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Developerské projekty Developerské projekty - 22. díl - Yasmin Apartments

Developerské projekty - 22. díl - Yasmin Apartments

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Vybíráte nový byt? Ukážeme vám, jak se bydlí s finským developerem YIT!

zrušit

Jak již sám název napovídá, Yasmin Apartments propojuje nově zrekonstruované apartmány s historií tohoto místa, tedy hotelu Jasmín, který v minulosti poskytoval návštěvníkům příjemné ubytování v srdci Krkonoš. Původně se totiž jednalo o vyhlášený hotel z 80. let.

Milovníci horské přírody se tak mohou těšit na zcela nový rezidenční komplex. Ten vzniká na pomezí Dolních a Horních Vítkovic a díky kouzelné krkonošské přírodě v sousedství zaručuje naprosté soukromí. Budova prochází rozsáhlou rekonstrukcí tak, aby vznikající rezidenční komplex mohl v budoucnu nabídnout zájemcům moderní designové apartmány.

Vesnička Vítkovice se nachází v krásném a klidném prostředí Krkonošského národního parku. Lokalita je výjimečná tím, že nemá takový ruch a masový turismus, jako okolní vyhlášená střediska. Na své si tady proto přijdou milovníci ticha, přírody, ale také aktivní sportovci.

Yasmin Apartments je pětipodlažní komplex, ve kterém bude k dispozici 28 apartmánů o dispozicích od 1kk až 3kk. Součástí projektu jsou i sklepy a parkovací stání. Výměra celého projektu je 1 796 m². Vznikne zde také relaxační zázemí se saunou, klidová zóna s posezením u grilu a zázemí pro dětské aktivity a radovánky. Rezidenční projekt je stavěn šetrně, aby zapadal do okolní krajiny. Využitý nadčasový materiál a horská architektura dělá z komplexu atraktivní a luxusní moderní místo pro trávení příjemného času s rodinou.

Designové apartmány budou vybaveny koupelnou a moderní kuchyňskou linkou. Obývací místnosti jsou vybavené dřevěnou třívrstvou podlahou. Zcela výjimečné jsou pak 3 krásné prosvětlené loftové apartmány. Jedná se o velkoprostorové, téměř nečleněné bytové jednotky, které se vyznačují nezvyklou výškou. Snoubí se v nich nadčasový design a moderní technologie. U všech loftů je součástí vlastní předzahrádka s výhledem na krkonošský les.

Lokalita nabízí celoročně širokou škálu rekreačních a sportovních příležitostí. Přímo v místě se nachází Ski Areál Aldrov a největší snowpark v České republice. V létě je možno využít mnoha turistických a cyklo tras vedoucích k oblíbeným přírodním cílům jako Pramen Labe, Pančavské vodopády nebo hora Medvědín. V obci Vítkovice lze také využít základních služeb a obchodů, stejně jako sportovního klubu nebo kulturních akcí, které se zde pořádají. Bydlení v tomto místě proto ocení jak lidé s aktivní přístupem k životu, tak ti, kteří vyhledávají klid přírody. Děti ocení každoroční příjezd Krakonoše, dětský den, maškarní karneval, Vítkovickou pouť, hasičské soutěže, a dokonce i tréninky gymnastiky v místní tělocvičně. Na své si tu přijde opravdu každý napříč generacemi.

Yasmin Apartments představuje také výhodnou investici s možností pronájmu. Developerem je společnost 2MKZ GROUP, která plánuje celý projekt dokončit do konce roku 2021 a na začátku roku 2022 apartmány předat novým majitelům.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu