ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Chtěli jste vždy krb, ale váš prostor pro něj není vhodný? Zkuste hologram

Chtěli jste vždy krb, ale váš prostor pro něj není vhodný? Zkuste hologram

Chtěli jste vždy krb, ale váš prostor pro něj není vhodný? Zkuste hologram
10. 11. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Foto: ARDO keramika

Zadívat se do plamenů, poslouchat praskání dřeva a k tomu si nalít sklenici vína. Romantika, kterou si však nemůže dovolit každý. Většinou je na vině nevyhovující prostor nebo fakt, že jste si to uvědomili až když jste interiér dodělali. Nic však není ztracené, díky moderním technologiím si můžete atmosféru hořícího ohně vytvořit doma, a to díky hyperrealistickému holografickému krbu.

Lidstvo vždy oheň fascinoval, když jsme se ho naučili ovládat, stal se nedílnou součástí našeho života. To platí až do dnešních dnů, kdy také plní estetickou funkci. Kdo by se totiž rád nedíval, jak v kamnech nebo krbu plápolají plameny.

Každá místnost ale není vhodná pro umístění krbu. A v tu chvíli přichází na řadu moderní vymoženosti. Jednou z takových je Ambient Fire od švýcarské značky Rüegg, která cílí i na ty nejnáročnější uživatele. Plamen je promítán na 4D displej s vysokým rozlišením. Záznam pravého ohně je zde promítán ze všech stran a úhlů. Vše doplňuje imitace dřeva a 170 LED světel, které si můžete individuálně nastavit. Výrobce nezapomněl ani na typický praskající zvuk.


Takovýmto pohledem se pak můžete kochat, zdroj: Rüegg

Jako u mnoha dalších „náhražek“ klasických krbů, i zde si můžete zapnout infračervené topení. Vše podtrhuje i unikátní design pyramidy ze speciálně potažených skleněných desek, právě ty zaručují, že zážitek bude velmi realistický. Podle výrobce se takovéto zařízení skvěle hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do hotelů, barů nebo restaurací, kde může působit jako originální designový prvek. Více se dočtete na stránkách společnosti ARDO keramika, kde můžete najít i další varianty elektrických krbů.

Doporučujeme:

Zima se blíží, čím ideálně v chladných dnech topit?

Ctít doma krb nebo oheň je velký rozdíl

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu