ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Experimentujte a proměňte svůj interiér veselými barvami, organickými tvary a hravými vzory

Experimentujte a proměňte svůj interiér veselými barvami, organickými tvary a hravými vzory

 Experimentujte a proměňte svůj interiér veselými barvami, organickými tvary a hravými vzory
20. 7. 2020

Máme dobrou zprávu pro ty, kteří v létě zůstávají doma. Pro pobyt v domácím prostředí dokonce vznikl nový termín “staycation”. Ten vznikl jako opak anglického pojmu “vacation” (dovolená) a poskytuje ideální příležitost pro letní obnovu vašeho interiéru. Máme pro vás proto pár designových interiérů, které jsou inspirované trendem hravosti, abyste podle libosti mohli experimentovat s veselými barvami, organickými tvary a hravými vzory.

Trend hravosti je již nějakou dobu na vzestupu jako protiváha striktního minimalismu, ale potřeba nadhledu je nyní větší než kdy jindy. Nebojte se si s interiérem pohrávat a experimentovat. Proč se doma necítit jako na hřišti? Experimentujte s barvami, vzory a materiály podle svých představ a vytvořte si tak útulný domov s příjemnou atmosférou.

Růžový interiér nemusí být out

Proč si nepohrát s podlahou? Růžová podlaha Quick-Step Signature v dekoru Dub natřený rose je pro tyto účely ideální. Chtěli byste jít ještě o krok dál? Pak se nabojte zkombinovat různé barvy. Vyjádřete svůj názor pomocí podlahy a dodejte svému interiéru punc osobitosti. Díky široké škále vzorů z kolekce laminátových podlah Signature od Quick Stepu máte téměř nekonečné možnosti. Například měkce působící dekor Dub s jemnou patinou poskytuje nepřeberné množství kombinací s podlahou Dub natřený rose. Experimentovat lze také s geometrickými vzory. Například můžete vytvořit pruhovaný vzor pomocí bíle a černě natřeného dubu. Díky jedinečnému zacvakávacímu systému je instalace podlah Quick-Step skutečně hračka.

Kreativita nezná hranic

V každém případě je to podlaha, co tvoří základ osobitého interiéru. Živé barvy, ale spíše v tlumených odstínech, určují paletu, která odpovídá současným trendům. Moderní je například vymalovat stěny jemně citrónově žlutou nebo pastelově růžovou. Ty se krásně kombinují s jinými pastelovými odstíny nebo populárním opotřebovaným vzhledem. To vše podtrhnou doplňky v sytějších barvách, jako je zářivě modrá. Trendem je škála barev, která vyzařuje energii, ale současně vyzařuje určitou měkkost. Ze stejného důvodu ustupují strohé, tvrdé linie kulatým křivkám, jemným obloukům a organickým tvarům. Chcete-li něco extravagantnějšího, nakombinujte tyto barvy s výraznými texturami a vzory.

Zbyla vám po instalaci podlahy nějaká prkna? Nebojte se odvázat. Co si vytvořit desku nastůl z růžového laminátu? Nebo seříznout desky do organických tvarů. Pomocí hravých detailů můžete dodat svému interiéru osobní nádech. Sečteno a podtrženo? Všechno je možné. Pokud vás to dělá šťastnými.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu