ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Jak vybavit předsíň a jak si poradit s nedostatkem prostoru? Poradí veletrh FOR INTERIOR

Jak vybavit předsíň a jak si poradit s nedostatkem prostoru? Poradí veletrh FOR INTERIOR

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
24. 9. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Foto: FOR INTERIOR
#veletrh #for interior #abf
další
skrýt

Hledáte inspiraci pro bydlení? Tak to si v kalendáři výrazně označte datum od 1. do 4. října, kdy je v PVA EXPO PRAHA na programu veletrh FOR INTERIOR. Ten návštěvníky provede několika interiéry, kde je možné čerpat inspiraci, ať už ohledně zařízení kuchyně nebo obývacího pokoje. Chybět nebude ani koutek pro ekology i milovníky moderních technologií.

Jako náš divák získáváte čestnou VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA, kterou si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků nabídne také komentované prohlídky od předních designérů, od kterých mohou návštěvníci čerpat cenné rady. Ty jsou na programu každý den od 14 hodin. Je toho ale daleko více. Expozice „Inspirace pro bydlení“ nabídne tradiční a nápadité varianty při řešení nedostatku prostoru v bytě. Chybět nebudou ani nadupané kuchyně s řadou vychytávek nebo obývací pokoj s italskými doplňky.

Jak maximálně využít obyčejnou předsíň? S tím zase poradí designérka Iva Bastlová. Ta prozradí, co s horními skřínkami, kam ukládat klíče a jak mít zajistit odkládacích míst, když přijde návštěva. Pro studenty a milovníky moderních technologií bude připravena i ukázka videoherního doupěte, akustických panelů nebo tapet vytištěných pomocí digitální technologie.

Současná barevná móda

Chcete změnu? Není nic snazšího než si vymalovat. Když to navíc spojíte se správně vybraným nábytkem je to pastva pro oči. Že se nemusíte bát výrazné červené uvidíte na jedné z expozic.

Veletrh myslí i na ekology. Designérka Bastlová se společností BLUM ukážou, že lze stěnu efektně vyzdobit i deskou z použitých nápojových kartonů. Chybět nebudou ani tipy věnované pěstování rostlin a vhodných květináčů.

Největší podzimní veletrh FOR INTERIOR představí přes 200 vystavovatelů. Ti poradí například ohledně renovace nábytku, v sekci Zóna spánku se zase dozvíte vše o kvalitních matracích. Připraveni jsou i odborníci na starožitnosti, závěsná houpací křesla nebo infrasauny. Bližší informace se může dozvědět na webových stránkách forinterior.cz.

„Dalším z lákadel pro návštěvníky veletrhu bude Velká návštěvnická soutěž, která přinese až 500 šancí na výhru v Kole štěstí a získání atraktivní ceny, které poskytly vystavující firmy,“ láká ředitelka veletrhu Daniela Boučková. Stačí když návštěvník, doloží účtenku nebo objednávku s nákupem na veletrhu nad 500 Kč. Denně se bude soutěžit o více než stovku cen.

A pozor! Kromě Kola štěstí mohou návštěvníci vyhrát i v soutěži s TV Bydlení, a to koupelnu v hodnotě 100 000 korun!

Pokud vás veletrh zaujal, jako náš divák získáváte čestnou VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA, kterou si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu