ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Inspirace bydlení Veletrhy Jubilejní 30. ročník veletrhu FOR ARCH udělil prestižní ocenění

Jubilejní 30. ročník veletrhu FOR ARCH udělil prestižní ocenění

Jubilejní 30. ročník veletrhu FOR ARCH udělil prestižní ocenění
21. 9. 2019 / Autor: Produkce

Jubilejní 30. ročník veletrhu For Arch už má vítěze prestižních cen Grand Prix a Top Expo. Ceny se udílely za nejlepší exponáty/technologie a za nejpůsobivější expozici. Oceněni byli i vystavovatelé, kteří nejvíce zaujali odbornou porotu.

Mezi kritéria, které porota posuzovala, patřily technické parametry, progresivní technologie, materiál, energetická úspornost, ekologická hlediska, přednosti i uplatnění na trhu a nápaditost řešitelů.

Do soutěže se při jubilejním ročníku přihlásily téměř čtyři desítky exponátů. Mezi přihlášenými soutěžícími zabodovala společnost S-Power, která získala cenu Top Expo za expozici do 60m2.

Společnost S-Power je největším dodavatelem solárních a fotovoltaických elektráren v České republice. Instalaci elektráren provádí na střechy rodinných domů i komerčních objektů. Domácnosti díky tomu uspoří za elektřinu, získají částečnou energetickou nezávislost a chrání životní prostředí.

Zajímáte se o fotovoltaické elektrárny? Podívejte se na reportáže zde:

Kolik mohou majitelé rodinných domů ušetřit s fotovoltaickou elektrárnou a jaká je investice?

Jaký je trend v pořizování solárních panelů domácnostmi a jak si vybrat?

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu