ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Nevíte si rady s výběrem podlahy? Co vaší firmě či domácnosti dopřát punc výjimečnosti

Nevíte si rady s výběrem podlahy? Co vaší firmě či domácnosti dopřát punc výjimečnosti

Nevíte si rady s výběrem podlahy? Co vaší firmě či domácnosti dopřát punc výjimečnosti
2. 5. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: TOPSTONE

Vybíráte novou podlahu a stále jste nenarazili na nic originálního? Co zkusit jedinečný vzhled, který dokáže vytvořit dekorativní epoxidová 3D metalická stěrka? Takový povrch má nejen zajímavý design, dlouhou životnost, ale také zajímavé mechanické vlastnosti.

Epoxidová metalická stěrka si díky svému luxusnímu vzhledu našla cestu do rozmanitých prostor, kde je vyžadována vysoká estetická hodnota. Metalická stěrka kombinuje přednosti klasické epoxidové stěrky a metalických barev, jež propůjčují povrchům punc výjimečnosti.

„Další velkou výhodou je to, že povrch je jednolitý, takže odpadá čištění spár jako je tomu u dlažeb. S tím je také spojená snadnější údržba,“ vysvětluje Miroslav Zajíček z firmy TOPSTONE. 

Metalické stěrky vytvářejí na podlaze unikátní kresby. Pokud pak stěrku aplikujete například v komerčních prostorách, není problém vytvořit na podlaze i logo firmy, to se aplikuje na hotovou stěrku a uzavře lakem. Epoxidové metalické stěrky se objevují především v prestižních obchodech, autosalonech, restauracích, obchodních pasážích nebo kancelářích. Své místo ale stále častěji nachází i v domácnostech.

Epoxidová metalická stěrka je vhodná i pro renovace. Může se totiž aplikovat na většinu podkladů, dokonce i na keramickou dlažbu.

Stěrku lze využít také jako povrchovou úpravu staršího nábytku nebo v kuchyních na pracovní desku či za linku. Její údržba je velmi snadná.

„Pokládka metalické stěrky má svá specifika, proto je lepší její aplikaci svěřit odborníkům, kteří mají s tímto materiálem své zkušenosti,“ doporučuje Miroslav Zajíček z firmy TOPSTONE, kde stěrku seženete ve dvaceti různých odstínech. Vynikající mechanickou a chemickou odolnost pak zajistí uzavírací laky TopStone, které zvládnou i vyšší zátěž průmyslových hal.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl