ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Nová technologie, která dokáže potisknout dlaždici až do rozměru 160x320 cm

Nová technologie, která dokáže potisknout dlaždici až do rozměru 160x320 cm

Nová technologie, která dokáže potisknout dlaždici až do rozměru 160x320 cm
5. 1. 2019

Nová technologie, která dokáže potisknout dlaždici v dokonalém rozlišení, je nově instalovaná ve výrobním závodu TechnoArt. Při potisku záleží na kvalitě a rozlišení původní fotografie, která se na dlaždici nanáší.

Tisk se aplikuje na slinuté dlaždice v síle střepu 6 mm až do rozměru 160x320 cm a provedení vrchní vrstvy může být matné, nebo lesklé.

Na jedné z fotografii níže vidíte známou stavbu V-Tower, výsledné dílo bude použito jako obraz. Další fotografie je z nedokončené realizace dekorační stěny do vily v pražské Ořechovce.

Na dlaždice můžete aplikovat různá umělecká díla a následně je zakomponovat do interiéru vstupních hal hotelů, administrativních budov, apod. Podkladem mohou být však i počítačově upravené grafiky. Záleží jen na vaší představivosti. Tato technologie dokáže rozzářit interiér ať už je v soukromém nebo veřejném sektoru. Inspiraci si můžete prohlédnout v galerii :)

Zdroj: TechnoArt

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu