ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Novinka: Sanitární keramika, která představuje dokonalý soulad.

Novinka: Sanitární keramika, která představuje dokonalý soulad.

Novinka: Sanitární keramika, která představuje dokonalý soulad.
17. 7. 2019

Dokonale jednoduché, avšak co se týče estetiky, těžko překonatelné – půvabně zakřivené, organicky tvarované, štíhlé a vysoce funkční. Vizí společnosti GROHE bylo vytvořit elegantní řadu sanitární keramiky, jejíž produkty by představovaly krásu ve své nejčistší podobě. A tak vytvořili novou řadu Essence, která nabízí umyvadla, toalety a bidety.

Charakteristické pro tuto řadu jsou především jemné, organické tvary podtrhující touhu zbavit se všech nepotřebných prvků. Součástí designové řady Essence jsou nová vestavná nábytková umyvadla. Jejich okraj je pouze 17 mm tenký. Otvor přepadu se nachází přímo naproti baterii, což doplňuje harmonický vzhled až do těch nejmenších detailů. Libovolně polohovatelná umyvadla na desku mají keramický uzávěr odtoku. Tyto modely neobsahují přepadové řešení. Toalety také dobře zapadají do elegantního vzhledu celé řady díky svým mimořádně tenkým sedátkům. Sedátka jsou k dispozici s volitelnou funkcí plynulého sklápění SoftClose.

Řada sanitární keramiky Essence je v duchu filozofie GROHE PerfectMatch a je sladěná s koupelnovými bateriemi GROHE Atrio, Essence, Plus a Lineare. Tím umožňuje architektům a instalatérům navrhnout řešení na míru požadavkům jednotlivých zákazníků.

Zdroj: GROHE

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu