ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Podívejte se na chatu s vlastní saunou, vířivkou a relaxační zónou!

Podívejte se na chatu s vlastní saunou, vířivkou a relaxační zónou!

Podívejte se na chatu s vlastní saunou, vířivkou a relaxační zónou!
7. 3. 2019

Snad nikde jinde na světě nenajdete tolik chalup jako je v České republice. Jsme zkrátka národ chatařů a chalupářů. Ale mít vlastní chalupu sebou přináší spoustu práce. A občas i my toužíme po absolutním odpočinku a komfortu...

K tomu je důležité, aby na nás na každém rohu nekoukala práce. Co s tím? Ideálním řešením je pronájem chaty nebo chalupy. Takový pobyt má příchuť dobrodružství i romantiky a není organizačně ani finančně náročný. A pokud si vyberete chatu s vlastní saunou, vířivkou a relaxační zónou, máte o luxusní víkend postaráno. :)

Chalup k pronájmu je dnes spoustu, ale jen málokterá stojí na unikátním místě a zároveň vyniká překrásným interiérem či srubovým stylem.

My jsme v nabídce našli dvě takové. Nachází se v srdci Bílých Karpat ve vesnici Strání. Příroda je zde opravdu kouzelná a pro romantické duše jako dělaná. Najdete zde totiž největší výskyt orchideí.

Exteriér těchto chalup se skvěle snoubí s interiérem, ve kterém nalezneme zejména zemité barvy a materiály jako je kámen, dřevo nebo železo.

Dřevo ostatně dominuje celému prostoru. Návštěvníky jistě nadchne moderní kuchyně zařízená v country stylu a vytápěná dřevěná podlaha s masivním dubovým schodištěm. To je osázené ručně kovaným zábradlím.

Nábytek, světla, veškeré vybavení a doplňky jsou voleny tak, aby byly ve vzájemné harmonii jako celek, který nemusí sloužit pouze k ubytovaní, ale jako estetický zážitek.

A pro úplnou relaxaci je k dispozici luxusní vířivka, parní sauna a vyhřívaná lehátka.

Na vše se můžete podívat ve fotogalerii níže.

Pokud tedy máte za sebou týden, po kterém potřebujete na víkend "vypadnout" právě do takové chaty, můžete. Tyto chaty jsou běžně k pronájmu a můžete vzít s sebou i své přátelé. Každá chata totiž disponuje 6 lůžky. :)

Zdroj: http://www.chata-popelka.cz/

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu