ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Pomozte blízké osobě získat nový invalidní vozík od Lucie Bílé

Pomozte blízké osobě získat nový invalidní vozík od Lucie Bílé

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
21. 11. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová

Svoboda pohybu je pro každého z nás jedna z nejdůležitějších věcí. Život je ale někdy nevyzpytatelný a vy, nebo někdo z vašich blízkých může skončit na vozíku. A jak říká moderátor Michal Jančařík v pořadu Bydlení handicapovaných: ,,Důlěžité je nečekat, ale jednat!"

Život nám často dokáže změnit jedna jediná událost, která nás může upoutat na invalidní vozík. Důležitá je ale víra, že život tím nekončí!

Používání invalidního vozíku na veřejnosti se již naštěstí stalo v naší společnosti zcela běžným jevem, a tak dnes lidé upoutaní na invalidní vozík chodí do práce, řídí auto, jezdí na výlety, sportují a létají na dovolenou. Invalidní vozík tak již dávno není hrozbou, ale naopak prostředkem k plnohodnotnému zařazení zpět do společnosti, běžnému fungování a užívání si života.

Stále jsou ale mezi námi ti, kteří si invalidní vozík přesto, že ho nutně potřebují, nemohou dovolit. Proto pomozte s námi a Lucií Bílou najít majitele nového vozíku pro toho, kdo ho nutně potřebuje!

Lucie Bílá se rozhodla, že by ráda prostřednictvím pořadu Bydlení handicapovaných, předala už 20. vozík pro handicapované pro toho, koho vy, diváci, navrhnete.

Posílejte nám své návrhy na pomahame@tvbydleni.cz.

Společně najdeme toho, komu darovaný vozík dokáže alespoň částečně zlepšit život.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu