ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Soutěžte o poslední dva samonafukovací vaky Lazy bag

Soutěžte o poslední dva samonafukovací vaky Lazy bag

Soutěžte o poslední dva samonafukovací vaky Lazy bag
21. 7. 2018

Od pondělí soutěžíme na našem Instagramu a Facebooku o samonafukovací vaky Lazy bag. Čtyři Lazy bagy již mají své nové majitele. Ale stále hledáme společně s Darky.cz výherce pro poslední dva vaky.

Lazy bag si zamiluje snad naprosto každý. Oceníte jej na túrách, při chataření nebo rybaření, vejde se do kufru při cestě k moři, ale skvěle se hodí i na pohodlné sledování filmů ve vašem obýváku. 
Malý a lehký Lazy bag si můžete vzít kamkoliv s sebou a během chvíle nafouknout. K jeho nafukování není potřeba žádná pumpička a nebudete muset namáhat ani své plíce. Vzduch do Lazy bagu stačí „nachytat“, zarolovat jeho konec a ležení je na světě. Protože je Lazy bag plný vzduchu, lze jej použít i místo klasické nafukovatí matrace do bazénu.

A jak ho vlastně můžete vyhrát? Soutěžíme jak na Instagramu tak na Facebooku. Stačí sledovat náš instagramový účet @tvbydleni.cz a Facebook TVbydleni.cz a my už vás s bližšími detaily seznámíme přímo tam :)

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu