ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Stavba není sen 2: Jak vybrat správné osvětlení?

Stavba není sen 2: Jak vybrat správné osvětlení?

Stavba není sen 2: Jak vybrat správné osvětlení?
17. 11. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

Do bytu už jsme vybrali mnoho designových kousků. Nyní na řadu přišla světla. Proč by ale světla měla být vybrána už ve fázi projektu? Jaká jsou rizika spojená s výběrem světel na internetu a jak se nejlépe vyznat v aktuální nabídce? Jak moc světla dokáží podtrhnout pocit v interiéru?

Vybrat správná svítidla může být složitý úkol. Téma výběru osvětlení je mnohými podceňované, omopíjené, ale přitom je to zásadní téma. Právě výběr nevhodných svítidel dokáže celý dojem zrekonstruovaného bytu či domu zkazit.

Výběr je velký a mnoho je také parametrů, které je třeba vzít v úvahu. Do každé místnosti se navíc hodí něco jiného. Abychom vám výběr osvětlení usnadnili, zaměříme se v dnešním dílu Stavba není sen 2 - 9. díl – Osvětlení na rady a tipy zaměřené na specifika jednotlivých místností. Vysvětlíme si také, proč je zásadní výběr světla už ve fázi projektu rekonstrukce bytu.

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu už dnes od 17:00 hodin na TVbydleni.cz.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu