ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2: Speciální úprava obkladů a dlažeb pro originální interiéry

Stavba není sen 2: Speciální úprava obkladů a dlažeb pro originální interiéry

Stavba není sen 2: Speciální úprava obkladů a dlažeb pro originální interiéry
10. 11. 2019

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

V minulém díle jsme vybrali koupelnu a zaměřili jsme se na velkoformátové odklady. A v dnešním dílu na to navážeme, protože vybrané velkoformátové obklady se dají využít daleko více - na kuchyňské desky, stoly, pulty, na stěnu obýváku či do ložnice.

V dnešním dílu dokonce navštívíme výrobní závod TechnoArt u Plzně, kde umí z obkladů a dlažeb vyhotovit jakoukoliv zakázku na míru. Dozvíme se, jak se zpracovávají keramické obklady a dlažby tak, aby z klasických vznikaly originální kousky. 

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu   dnes v 17 hodin na TVbydleni.cz.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu