ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality První díl pořadu Stavba není sen 2 je tady! Představíme vám projekt rekonstrukce

První díl pořadu Stavba není sen 2 je tady! Představíme vám projekt rekonstrukce

První díl pořadu Stavba není sen 2 je tady! Představíme vám projekt rekonstrukce
22. 9. 2019

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen je tady! Čeká vás 13 dílů reálného příběhu téměř 100 let starého bytu, které pod dozorem kamer předěláváme na moderní bydlení.

Každý týden tak ukážeme, co vše riskujete, pokud si rekonstrukci dopředu nepřipravíte a řešíte ji až podle toho, na co jste právě teď narazili. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního bytu od projektu přes finance, elektriku, světla, okna, koupelny, kuchyně, podlahy, až po zelenou terasu bytu.

A co uvidíte v prvním dílu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu?

Plán rekonstrukce je jasný. Ze starších dvou menších bytů udělat jeden větší a moderní. A i tentokrát bude vše řídit Ing. et Ing. arch. Lukáš Janout. Veškeré plánovaní, tedy i tady, začíná projektem.

„Projekt budete potřebovat proto, abyste věděli, co musíte zbourat, kde napojíte vodu či kanalizaci. Pokud budete objekt zateplovat, dopředu si rozmyslete, jaké použijete materiály,“ vysvětluje Janout.

V rámci této rekonstrukce vás bude čekat kompletní bourání koupelen se záchody a příček v hlavní obytné části bytu či rozšiřování výstupů na terasu. „Ve finále bude zachovaný pouze jeden vstup, na který bude navazovat malá vstupní hala se šatní skříní,“ prozrazuje Janout a dodává, že se budou řešit i okna, kuchyň, interiérový nábytek, koupelny, světla či elektroinstalace. 

Tak nezapomeňte! Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu už dnes v 17:00 hodin na TVbydleni.cz.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl