ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality TVbydleni.cz se rozšiřuje na Slovensko!

TVbydleni.cz se rozšiřuje na Slovensko!

TVbydleni.cz se rozšiřuje na Slovensko!
28. 3. 2019

Na dva dny se celý komplex New Living Centra proměnil ve filmové kulisy. Natáčelo se zde několik pořadů o nejmodernějším centru pro bydlení na Slovensku.

,,Natáčení probíhalo téměř samo. V tak designových prostorách, jakými jsou showroomy New Living Centra, je to pro štáb opravdový záběrový zážitek. Věřím ale, že je to zážitkem i pro klienty. Nově na místě stavíme celé mobilní studio naší TVbydleni.cz i s online střižnou. Práce je tak daleko rychlejší a efektivnější.” říká moderátor a ředitel společnosti Míra Hejda.

Už brzy tak uvidíte např. využití velkoformátových keramických obkladů nejen na podlahy, ale např. stěny, mozaiky, bazény, venkovní plochy, ale i pro designová firemní loga. Návštěvníci zde najdou vše na jednom místě, proto ani v pořadech nebude chybět inspirace jako např. designový nábytek, luxusní postele, lustr za 1.000.000 korun, ale i chystaná expozice zahradní architektury s bioklimatickou pergolou a propojení interiéru s exteriérem. Součástí celého centra jsou totiž i architekti, designeři a také zahradní studio New Living Gardens.

,,Rádi se sem brzy vrátíme. Připravujeme postupné kroky pro rozšíření naší televize i pro slovenský trh. Spuštěna už byla na adrese www.TVbyvanie.sk,“ dodává Hejda.

A jak to vypadalo na natáčení? V galerii níže můžete vidět fotky ze zákulisí. :)

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu