ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Veletrh bydlení je za námi, podívejte se na náš výběr nejzajímavějších tipů!

Veletrh bydlení je za námi, podívejte se na náš výběr nejzajímavějších tipů!

Veletrh bydlení je za námi, podívejte se na náš výběr nejzajímavějších tipů!
26. 3. 2019
#videa #veletrh #tvbydleni.cz
další
skrýt

Kdo miluje design a neustále sleduje interiérové trendy, tak rozhodně nemohl chybět na souběhu veletrhů v PVA EXPO Praha. Čtyři dny nabité inspiracemi a tipy.

I my jsme byli součástí veletrhu jako mediální partner. V šesti výstavních halách se ukázalo celkem přes 500 vystavovatelů a my pro vás vybrali ty nejzajímavější tipy.

V rámci veletrhu jsme objevili společnosti Luxwood a SD-Wood, které se specializují na zpracování starého dřeva, ze kterého následně vyrábí například nové obklady, prkna, nábytek nebo trámy s výjimečným vzhledem.

Nevynechali jsme ani vířivky od Idolspas a BASPA, nebo třeba pergoly Rolrols, kde nám vysvětlili pojem bioklimatická pergola.

Expozice společnosti Aludřevo ukázala své vzorky alubek, které se na první pohled mohou zdát jako klasické dřevěné palubky, ale ve skutečnosti jde o hliníkové profily v dekoru dřeva, které jsou tedy na fasádě naprosto bezúdržbové a fasáda zůstává stálobarevná i jinak nepoškozená. U firmy Fasády & Terasy nás zase upoutal systém uchycení fasád a položení teras bez nutnosti používat vruty, které znehodnocují povrch.

Na showroomu Neviditelná TV jste mohli vidět, jak elegantně schvovat nejen TV, ale třeba i domácí bar. Dále na veletrhu nechyběly ani společnosti Alpihome, Domark nebo rodinná firma Kolinger. Tyto firmy se zabývájí designovým a kvalitním nábytkem do vaší domácnosti.

Na jedné z výjimečných expozic byl nápis „Spěte v oblacích“. Tak zní slogan firmy High-live, kde jste si mohli vyzkoušet simulaci vysokohorského vzduchu, který ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje výkonnost a zpomaluje stárnutí.

Dalším překvapením pro nás bylo, že laminátové desky dnes mohou být opravdu designovým materiálem např. v imitaci dřeva s krásným strukturovaným povrchem. Společnost Favour nám o tom na veletrhu řekla více.

A abychom nevynechali ani koupelnové zařízení, navštívili jsme i showrom společnosti Kolpa-san, kde jsme viděli jejich vybavení koupelen, které se vyznačuje elegantním a propracovaným designem.

Pokud jste tedy souběh jarních veletrhů nestihli navštívit, to nejlepší můžete vidět i naším prostřednictvím ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu