ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality S Úvěrem na bydlení od Buřinky můžete vyhrát rodinný vůz

S Úvěrem na bydlení od Buřinky můžete vyhrát rodinný vůz

S Úvěrem na bydlení od Buřinky můžete vyhrát rodinný vůz
19. 9. 2019 / Autor: Produkce

Přemýšlíte o rekonstrukci bydlení, ale chybí vám finance? Pro rekonstrukci bytu nebo domu můžete využít Úvěr od Buřinky a nyní ještě k tomu vyhrát rodinný vůz.

Pokud se pro půjčku na bydlení rozhodnete, přichází spousta otázek. Na co všechno lze takový úvěr čerpat? Jaké jsou poplatky? Lze zpětně proplatit už zaplacené platební doklady? 

Zjišťovali jsme pro vás více :)

Úvěr od Buřinky lze využít pro jakoukoliv rekonstrukci bydlení. Mezi ty nejčastěji rekonstruované místnosti patří kuchyně a koupelny. Úvěr lze ale také využít například pro celkovou modernizaci bydlení včetně zateplení, nových oken, střešní krytiny a vybavení.

Půjčku si jednoduše sjednáte online z pohodlí domova a za zpracování a vedení nic neplatíte. K uzavření úvěru do 300 000 Kč není potřeba účast manžela či manželky. Vyšší částky můžete sjednat na pobočkách České spořitelny nebo u poradců a využít můžete půjčku až 800 000 Kč bez nutnosti ručení nemovitostí. Zpětně vám také proplatí už zaplacené platební doklady, které nejsou starší než 1 rok.

Účel úvěru doložíte fotografiemi před a po rekonstrukci a už jste ve hře o auto značky ŠKODA OCTAVIA COMBI!

Slosovány budou všechny úvěry, které nabydou účinnosti do 15. října. Tak si pospěšte, zbývá vylosovat poslední vůz! :)

Podrobné informace  a kompletní pravidla soutěže najdete na www.burinka.cz.

Potřebujete více informací o možnostech financování? V reportážích s odborníky z České spořitelny se dozvíte nejen vše o úvěrech na bydlení, ale zeptáme se za vás na několik otázek, které byste měli znát, pokud se pro půjčku na bydlení rozhodnete. 

Více se dozvíte ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu