ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Veletrhy mají od ministerstva výjimku, FOR INTERIOR má tak zelenou

Veletrhy mají od ministerstva výjimku, FOR INTERIOR má tak zelenou

Veletrhy mají od ministerstva výjimku, FOR INTERIOR má tak zelenou
30. 9. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Foto: FOR INTERIOR
#veletrh #for interior #abf
další
skrýt

Epidemiologická situace nutí pořadatele řady akcí rušit svůj program. Pro milovníky novinek z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků máme však dobré zprávy! Veletrhy jsou na seznamu výjimek, a tak nic nebrání tomu, abyste od čtvrtka do neděle mohli strávit čas v PVA EXPO PRAHA na akci FOR INTERIOR.

„S účinností od čtvrtka 24. září se v celé ČR snižuje limit u hromadných akcí konaných v areálu členěných do sektorů […]. Výjimkou jsou schůze ústavních orgánů, soudů, výstavy nebo trhy a veletrhy,“ informuje na svém webu Ministerstvo zdravotnictví.

FOR INTERIOR slibuje účast desítek vystavovatelů, kteří poradí, jak vybavit předsíň, jak se odvážně popasovat s výmalbou a nebudou chybět ani vychytávky do kuchyně. O nic z toho návštěvníci nebudou ochuzeni, přesto se zde program neobejde bez nových pravidel. Na ně bude dohlížet speciální tým koordinátorů, který návštěvníky upozorní, kdyby náhodou vstoupili do areálu bez roušky. Možnost zakoupit si ústenku bude i přímo na výstavišti.

U vstupů budou taktéž připraveny technologie, které minimalizují fyzický kontakt na minimum i při ověřování vstupenek. Všude byste také měli mít možnost bezkontaktních plateb.

„Změní se i rozložení expozic uvnitř hal, kdy budou pro zvýšení bezpečnosti rozšířeny uličky v hlavních průchozích koridorech i v bočních sekcích mezi stánky,“ upřesňuje výkonný ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý.

Celé prostory projdou pravidelnou dezinfekcí, areál PVA EXPO PRAHA bude taktéž vybaven stojany s antibakteriálním gelem na ruce.  Pořadatelé doporučují, aby lidé na místě dodržovali bezpečné rozestupy. K dispozici také budou detailní navigační cedule i personál, aby byl zajištěn, co možná největší komfort pro návštěvníky i vystavovatele.

Co všechno vás na veletrhu čeká a nemine jsme psali ZDE. Na akci se také můžete zapojit do Kola štěstí a hrát o cenné výhry.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl